Bonami Days -15% na nieprzecenione produkty | Kod: BONAMIDAYS15 →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Zaskocz swoją drugą połówkę własnoręcznie wykonaną walentynką

Wyraź uczucia swoimi słowami i ręcznie wykonaną walentynką, a gwarantujemy, że będzie ona miała zupełnie inne znaczenie dla osoby, którą jej podarujesz niż ta kupiona w sklepie. Zainspiruj się naszymi wskazówkami, jak zrobić walentynkę i skorzystaj z naszych wesołych kartek do wydrukowania.

Jak wykonać walentynkę: serduszka w roli głównej

Prostą, ale uroczą kartkę wykonają z powodzeniem nawet Ci, którzy nie posiadają dużych zdolności manualnych. Wystarczy kolorowy papier, nożyczki i długopis.

Co napisać na kartce walentynkowej?

Chociaż darzysz swoją drugą połówkę ciepłymi uczuciami, to gdy przychodzi do napisania kartki walentynkowej, nagle czujesz pustkę w głowie? Nie martw się, wielu wielkich artystów doświadczyło bloku twórczego. Wystarczy poszukać inspiracji w internecie, w książkach lub zbiorach poezji. Następnie możesz dopasować tekst do swoich potrzeb, najlepiej tak, aby był jak najbardziej osobisty. Najpierw zdecyduj, czy chcesz, by Twoje życzenia były zabawne czy romantyczne.

Pomyśl o wspólnych wspomnieniach, zabawnych historiach lub prywatnych żartach, które mogą pomóc Ci napisać życzenia na kartce.
Romantyczna kartka walentynkowa
Kiedy jestem z Tobą, zawsze czuję się jak w domu, gdziekolwiek jesteśmy.
Nie wierzyłem w szczęście, dopóki Cię nie znalazłem.
Sprawiasz, że najlepsze rzeczy w życiu są jeszcze lepsze.

Dziękuję, że rozśmieszasz mnie każdego dnia, odkąd się poznaliśmy.
Tak jak Ty i ja, niektóre rzeczy są po prostu sobie przeznaczone.
Zabawne kartki walentynkowe
Jestem Twój. Przykro mi, nie ma możliwości zwrotu lub wymiany.
Jestem szczęśliwy i wdzięczny, że znalazłem kogoś tak dziwnego jak ja.
Potrzebuję tylko Ciebie w moim życiu. Tak, i WiFi. I wina. I przekąsek. Ale to wszystko, przysięgam!
Nie licząc sera, uwielbiam Cię najbardziej.
Masz najgorszy gust jeśli chodzi o programy telewizyjne, a ja i tak jestem w Tobie szaleńczo zakochany. Po tym poznaje się prawdziwą miłość.
Walentynkowe cytaty:
„Miłość jest odpowiedzią.” − John Lennon
„Miłość jest najpotężniejszą siłą uzdrawiającą na świecie.” − Osho
„Lepiej smucić się i kochać, niż żyć bez miłości w szczęściu.” − Selma Lagerlöf „Mało kocha ten, kto potrafi wyrazić słowami, jak bardzo kocha.” − Dante Alighieri

Pudełko w kształcie serca

Masz pierścionek, wisiorek lub coś mniejszego w prezencie dla swojej ukochanej lub ukochanego? Zrób własne urocze pudełko w kształcie serca.

Prezent w subtelnym opakowaniu

Zadbaj o to, aby Twój walentynkowy prezent był zapakowany w tematyczne opakowanie, które pokaże, jak wyjątkowa jest dla Ciebie ukochana osoba. Wykonanie subtelnego kwiatowego opakowania zajmie minimum czasu, a efekt będzie imponujący.

Wydrukuj naszą oryginalną kartkę walentynkową

Nie masz czasu lub nie ufasz swoim zdolnościom manualnym na tyle, by zrobić własne walentynki? Nie przejmuj się, po prostu wydrukuj naszą zabawną kartkę z życzeniami.