Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 787 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
BonBistro
Filiżanka Ovio
Porcelanowa, do cappuccino, brązowa, 200 ml
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Taca Brisa
17,5x54 cm, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
227,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Deska Adoma
Do serwowania, marmurowa, 39,5 x 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Sztućce dla dzieci Medvídek
3 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
(7)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Patelnia Ultimate G2681972
Wok, z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Patera na ciasto Eau
Porcelanowa, kremowa, ø 32 cm
W magazynie
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Tace zestaw Knossos
2 szt., 15x46 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Hayden
4 szt., szklane, 90 ml
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Anett
Z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kubek Louka
430 ml, porcelanowy, biały/fioletowy
(7)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Miska Manon
Kamionkowa, bordowa, 500 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Salt&Pepper
Sztućce Sierra
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, beżowe/w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Shine
300 ml, kamionkowy, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Missy
4 szt., jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
311 zł bez kodu
77,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pucharek Nalu
Do lodów, szklany, jasnoróżowy, 220 ml, ø 13 cm
(2)
W magazynie
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska dla dzieci Nini
Ceramiczna, niebieska, ø 9 cm, pojemność 170 ml
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
BonBistro
Solniczka i pieprzniczka Squito
Porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Imogen
Kamionkowa, beżowa, 175 ml
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma do ciasta Grande
31 x 12 cm, metal
(4)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Phoenix
2 szt., ceramiczne, żółte/niebieskie, 300 ml, ø 13 cm
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
86 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, żółty/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, zielony
(9)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kieliszek Taurin
250 ml, do szampana
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Kubek termiczny Termo
1,2 l, ze słomką, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Miski zestaw Odette
2 szt., na zupę/na sałatkę, new bone china, białe, 625 ml, ø 18 cm
W magazynie
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Missy
4 szt., na zupę, kamionkowe, jasnobrązowe, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
58,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 250 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kieliszek na jajko Paula
Ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos Legendary Classic Bottle Black 2.0
1,4 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(6)
W magazynie
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Miski zestaw
4 szt., na zupę, ceramiczne, jasnobrązowe, 470 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Ostrzałka do noży
Plastikowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Miarki zestaw
3 szt., plastikowe
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw Tropical
6 szt., 400 ml, z akrylu
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
31,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Tortownica
ø 24 cm, metal
(6)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Keksówka Litina
35 x 14 cm, żeliwo
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
z kodem
309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Taca
44x25 cm, do serwowania, bambusowa
(16)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Durszlak Retractable
Plastikowy, ø 23 cm
(5)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Czajnik elektryczny Subito KO5S0DE0
W kolorze srebra, pojemność 1,7 l, moc 2400 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
197,80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Słój na lemoniadę Fast-Flow Water Jug Rose Quartz
7,5 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
403 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Cukierniczka Alhambra
Ceramiczna, biała
(5)
W magazynie
64 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Krajalnica
Do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Addy
Kamionkowa, ciemnozielona, ø 12 cm, pojemność 360 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Krajalnica
Do ciasta, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Patelnia Lucca 4.0 Standard
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Miski zestaw Romance
3 szt., do deseru/na sałatkę, szklane, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kieliszki zestaw Signe
6 szt., 270 ml, do koktajli
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Agnes
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
38
39
40
...
65
Załaduj więcej