Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 807 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Do serwowania, ø 37 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
307 zł
z kodem
361,20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Brandani
Zestaw cukiernicy i mlecznika Riccioli di Fata
Porcelanowy
(128)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
WMF
Pojemnik Barista
250 ml, na miód, szklany, w kolorze srebra
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Patelnia President
Z pokrywką/z powłoką nieprzywierającą, metalowa, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
321 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Zestaw noży Otis
4 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(6)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
12,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
FABINI
Patelnia tegame Mattia 3.0
Z pokrywką, żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Filiżanki zestaw
2 szt., ceramiczne, do cappuccino/ze spodkiem, ciemnoniebieskie, 210 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156,99 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Koszyk na owoce Radka
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(14)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miarki zestaw Mensura
3 szt., plastikowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Mata do pieczenia
60 x 40 cm, silikonowa
(2)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Czajnik elektryczny Morning KO2M0410
Ciemnoniebieski, plastikowy, pojemność 1,7 l, moc 2400 W
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Na sałatkę, kamionkowa, ciemnofioletowa, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Metaltex
Kratka do studzenia London
Metalowa
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Ego Dekor
Zestaw na olej i ocet Authentic
2 szt., 300 ml, szklany
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Multi-Grip
Do warzyw
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Ø 23 cm, kamionkowy, czerwony
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Caramella
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, różowe
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval
Szklana
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Miska Alentejo
Na zupę, kamionkowa, turkusowa, 770 ml, ø 16 cm
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Zestaw talerzy Taormina
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
659 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki Modula
9 szt., na żywność, plastikowe, białe
W magazynie
Ostatnia sztuka
305 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Miska Pacifica
Na ramen, kamionkowa, bordowa, 970 ml, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Garnek Anett
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 9,5 l, ø 30 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Tescoma
Zestaw wykrawaczy Presto Carving
Do warzyw/do owoców, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dr. Oetker
Keksówka White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, metal
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Pojemnik
1,2 l, na żywność, metalowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 310 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Tescoma
Chlebak Online
Plastikowy, biały, 23,5x42 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Forma do babki Flower
ø 23,5 cm, silikon
(134)
W magazynie
47 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Taca Mango
22x31 cm, do serwowania, drewniana
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Deska Marmore
Do serwowania, kamienna, 30 x 15 cm
(3)
W magazynie
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Szklanki zestaw Misa
4 szt., 560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Talerz Bea
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, szary
(12)
W magazynie
103 zł
z kodem
120,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Zestaw pojemników na przyprawy Season
8 szt., ze stojakiem, szklane
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pojemnik Belor
Na żywność, ceramiczny, kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
127,78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Alentejo
Ceramiczna, turkusowa, 220 ml
(7)
W magazynie
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, morski
(3)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Safie
Na zupę, kamionkowa, jasnozielona, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Plastikowe
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
2 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Orion
Forma do babki
ø 25 cm, silikon
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Villa Altachiara
Miski zestaw Yin&Yang
4 szt., do serwowania, bambusowe/kamionkowe, białe/szare, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
196,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Patelnia PermaDur
Ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
317,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, zielona/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
23
24
25
...
66
Załaduj więcej