Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 807 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztućce dla dzieci Lili
3 szt., plastikowe/z silikonu, różowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
53,24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1,5 l, na żywność, plastikowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
ONA
Miska Gravel
Na zupę, kamionkowa, zielona/kremowa, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
W magazynie
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Shaker z akcesoriami Carolina
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Naive
Deserowy, ø 17 cm, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Nożyczki kuchenne PowerGrip
Do drobiu, rękojeść: plastik
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Miski zestaw Burlesque
2 szt., na zupę, porcelanowe, białe, ø 13,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73,99 zł
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Duo Multi-Grip
Do warzyw
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Wyatt
Ceramiczny, ciemnobrązowy, 2 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kieliszek Versailles
200 ml, do wina
(132)
W magazynie
44 zł
z kodem
51,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 1 l/1,5 l/640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
WMF
Kubki zestaw Barista
2 szt., 380 ml, porcelanowe, do latte, białe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Dzbanek Pearl
Kamionkowy, biały, 2,9 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Tłuczek do mięsa
Metalowy
(41)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, jasnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Roda
Głęboki, ø 19 cm, kamionkowy, biały
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Miska Latina
Na sałatkę, kamionkowa, ciemnofioletowa, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Dakls
Kubek Frosty Flakes
410 ml, szklany
(13)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Foremka do lodu To Go
Silikonowa
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Patelnia
Do grillowania, żeliwna, 28x28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Podkładka pod garnek Stretch
Silikonowa, 5x50 cm
(90)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Etażerka Yule
Kamionkowa, czerwona, ø 22 cm
(2)
W magazynie
235 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 750 ml/1,5 l/3 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tefal
Wypiekacz do chleba Bread Of The World PF611838
Czarny, plastikowy, moc 1600 W
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 029 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Łyżka kuchenna Nover
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Forma do babki Delicia
29 x 16 cm, metal
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Nóż Usuba
Typu tasak, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(83)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tarka Handy
Uniwersalna
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Alentejo
Głęboki, ø 23 cm, kamionkowy, turkusowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Maszynka do makaronu Francesco
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Joshua
Ceramiczna, jasnoróżowa/beżowa, 290 ml
(1)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., zielony, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Miska Brisa
Na zupę, kamionkowa, biała/jasnoniebieska, 670 ml, ø 16 cm
(7)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Zestaw do whisky Jaxon
1,28 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kieliszek na jajko Latina
Kamionkowy, ciemnofioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Salt&Pepper
Cukierniczka Meridian
Kamionkowa, w kolorze kości słoniowej, pojemność 120 ml
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Lékué
Tortownica
31 x 17 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval
Szklana
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Stolnica Delicia
40x50 cm, silikonowa
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Vienna
4 szt., 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Porcelanowa, biała, pojemność 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Cukierniczka Birdie
Porcelanowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kubek Louka
430 ml, porcelanowy, biały/fioletowy
(7)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wkładka do gotowania na parze
Ø 19,5 cm, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
22
23
24
...
66
Załaduj więcej