Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
4 775 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Holm
Patelnia do pączków
Żeliwna, 19x34 cm
(2)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Sausage Dog
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(8)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Holm
Składana taca
37,5x37,5 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Obciążniki do kiszenia zestaw
Ceramiczne
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Keksówka Fattoria
12 x 19 cm, ceramika
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miarka Classic
Plastikowa
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, pomarańczowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Nephrite
Dla 5 osób, 16 szt., kamionkowy, zielony
(21)
W magazynie
649 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Modern retro
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Gense
Młynek Dorotea
W kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnia sztuka
279 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Lékué
Zestaw do kiszenia Pickles
2 szt., 700 ml, szklany
(67)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Patrizia
1,2 l, ceramiczny, zielony
(18)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Butelka na olej
Pojemność 380 ml, szklana, ciemnozielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Sass & Belle
Kieliszek na jajko Chicken
Kamienny, beżowy
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Patrizia
Ceramiczny, biały/niebieski, 2 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 750 ml/1,5 l/3 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 16 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Orion
Brytfanna Grande
26x41 cm, maksymalna temperatura 200 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
326 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Balvi
Miska Hungry Bird
Do serwowania, ceramiczna, żółta/biała, 250 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Czajnik Wooden
Szary, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,9 l
(14)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Zone
Podkładki zestaw Singles
6 szt., silikonowe, jasnoszare, ø 10 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Butelka dla dzieci Prehistoric Land
Ze stali nierdzewnej, jasnoniebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw garnków Space
9 szt., odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 181 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Krajalnica
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej
(98)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na cebulę i czosnek, ceramiczny, antracytowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Diva
1,5 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Keksówka
31,5 x 13,5 cm, ceramika
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
187,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Talerz Gastro White/Green
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/zielony
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Nettie
Ceramiczny, kremowy, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Misa Beige
Do ubijania, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 16 cm, pojemność 1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Lunchbox All Day Arista Mini Lunch Box Black
4 l, tekstylny, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
322 zł
z kodem
379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Esschert Design
Obciążniki do obrusów zestaw
4 szt., ceramiczne, ø 3 cm
(66)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Lékué
Tortownica
31 x 17 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Zestaw na olej i ocet
2 szt., 300 ml, ze stojakiem, szklany
(31)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na sól, ceramiczny, antracytowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba
26x13 cm, rattanowy
(73)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
1,6 l, na kawę, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Chochla Imperial
Ze stali nierdzewnej
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Chlebak Bread Bin
Plastikowy, biały, 22x35,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
279 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Misa Banda
Na owoce, ceramiczna, miętowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
281,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Brandani
Miska
Do serwowania, porcelanowa/bambusowa, biała
(125)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Łyżka cedzakowa Scoop Plus
Plastikowa
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Zestaw talerzy Le Primizie
Dla 6 osób, 18 szt., porcelanowy
(11)
W magazynie
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Lunchbox Make & Take
2 l, z podziałką, plastikowy, ciemnoszary
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Łyżka do serwowania Blera
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70,28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Sztućce Philadelphia
Dla 6 osób, 30 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
614 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
18
19
20
...
65
Załaduj więcej