Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · ONA
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (3)
ONA
151 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnoniebieska, 270 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnoniebieska, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Fika
Porcelanowa, bordowa, 500 ml, ø 13 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Duo
Kamionkowa, niebieska, 710 ml, ø 15,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Misa Duna
Na sałatkę, bordowa, ø 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
163,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Spodek Duna
Kamionkowy, różowy, ø 14,5 cm
W magazynie
25 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Taca Fika
10x28,5 cm, porcelanowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, żółty
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, zielony/kremowy
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, zielony/fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Głęboki, ø 18,5 cm, kamionkowy, czarny/kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Podkładki zestaw Piff
4 szt., tekstylne, różowe, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Deserowy, ø 20 cm, kamionkowy, czarny/kremowy
(1)
W magazynie
28 zł
z kodem
34,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Gravel
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/kremowy
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Duna
Ø 27 cm, kamionkowy, różowy
W magazynie
55 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/fioletowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, zielony/fioletowy
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Solniczka i pieprzniczka Duo
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, zielony/pomarańczowy
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, pomarańczowy/fioletowy
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Fika
Porcelanowa, beżowa, 170 ml
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
22,5 x 15 cm, kamionka
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Duna
Ø 22 cm, kamionkowy, bordowy
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, zielony/pomarańczowy
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, pomarańczowy/fioletowy
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Solniczka i pieprzniczka Duo
Kamionkowa
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duna
Kamionkowa, bordowa, 220 ml
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Solniczka i pieprzniczka Duo
Kamionkowa
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
ONA
Podkładki zestaw Piff
4 szt., tekstylne, żółte, ø 10 cm
(1)
W magazynie
46 zł
z kodem
57,99 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, w bursztynowym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Forma do pieczenia Duo
29,5 x 22,5 cm, kamionka
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Fika
330 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Lou
280 ml, kamionkowy, szary
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, zielony/pomarańczowy
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (3)
-20% z kodem
ONA
Kubek Duna
300 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
30 zł
z kodem
37,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 320 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki zestaw Bobbie
2 szt., 210 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/pomarańczowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/fioletowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, zielony/kremowy
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, czarny/kremowy
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, ciemnobrązowy
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
2
3
4
Załaduj więcej