Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 267 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Moss Green
4 szt., tekstylne, w kolorze ochry/zielone, 10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
18,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic sage
Szałwiowy, 4 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Zestaw wykrawaczy
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Light Blue 550
Porcelanowa, na espresso, jasnoniebieska, 120 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Casafina
Naczynie do zapiekania Fattoria
24x27 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Red 2035
Porcelanowa, do cappuccino, czerwona, 175 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Naczynie do zapiekania
21x33 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 250 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Design Letters
Kubek A-Z
250 ml, porcelanowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Kütahya Porselen
Zestaw talerzy Waves
Dla 6 osób, 24 szt., porcelanowy, biały/w kolorze złota
(132)
Dostawa od 04.11.2026
671 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Praska do czosnku CleanForce
(13)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Sztućce do sałatek Crave
2 szt., szklany
Dostawa od 02.11.2026
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, czarna, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, pomarańczowa, 100 ml
(6)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Lékué
Wkładka do gotowania na parze
Ø 22 cm, silikonowa, zielona
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Memory Kids
Plastikowy, zielony, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce do sałatek Dorotea
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Disney princess
Z widelcem, plastikowy, różowy/turkusowy, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, niebieskie
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, w bursztynowym kolorze
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, żółte
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
ONA
Pałeczki Tilly
Dla 2 osób, 4 szt., szklane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Lékué
Foremka do lodu
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Disney princess
Z widelcem, plastikowy, turkusowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
-20% z kodem
Gense
Sztućce do sałatek Thebe
2 szt., ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
13 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Stefano
Na żywność, kamionkowy, niebieski
Dostawa od 21.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Części zamienne do syfonu do bitej śmietany zestaw Profi Line
8 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Printworks
Akcesoria do wina The Essentials Wine Tools
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Deska Emilse
Marmurowa, 28,5 x 23 cm
Dostawa od 07.12.2026
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Rondel Minerva
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 1,55 l, ø 16 cm
(2)
Dostawa od 29.10.2026
323 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw przyborów kuchennych Paragon
Metalowy, 4 szt.
(3)
Dostawa od 29.10.2026
190 zł
z kodem
236,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Paw Patrol
Z widelcem, plastikowy, niebieski, 750 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Lékué
Akcesoria do dekoracji wypieków
Plastikowe
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Nóż Gourmet
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(15)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci L.O.L. Surprise
Z widelcem, plastikowy, różowy/turkusowy, 300 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Pantone
Piersiówka
150 ml, ze stali nierdzewnej, żółta
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Podkładka pod garnek Triangles
Silikonowa, 14x16 cm
(62)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press Moshi
Pojemność 600 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kubek podróżny Sipp
450 ml, plastikowy, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Lékué
Foremki do lodów zestaw Iconic
4 szt., silikonowe
(6)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Pearl
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, biały
(14)
Dostawa od 21.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
(7)
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Toster Emma
Beżowy, ze stali nierdzewnej, moc 1030 W
Dostawa od 19.10.2026
677 zł
z kodem
846 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos dla dzieci
Ze stali nierdzewnej, zielony, 330 ml
(7)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
78
79
80
...
89
Załaduj więcej