Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 268 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Pojemnik
1,6 l, na żywność, szklany, czarny
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Formy do kołaczy węgierskich zestaw
2 szt., ø 6 cm, stal nierdzewna
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Talerz Riviera
Ø 27 cm, kamionkowy, jasnozielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kieliszek Neia
290 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
2,5 l, ceramiczne
(6)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Sheen
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Podkładka pod dzbanek na herbatę Jang
Czarna, żeliwna
(138)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Darlene
Ceramiczny, łososiowy, 2,55 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Słój na lemoniadę
3,5 l
W magazynie
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Ochronne sitko na patelnię
Metalowe, ø 29 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mason Cash
Misa Colour Mix
Kamionkowa, szara, ø 24 cm, pojemność 2 l
(3)
W magazynie
146 zł
z kodem
171,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sunshine & Rainbow
Z widelcem, plastikowy, beżowy, 750 ml
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ego Dekor
Słój na lemoniadę Authentic
6 l
(310)
W magazynie
Ostatnia sztuka
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., na dip, ceramiczne, czarne, ø 7,5 cm
(9)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, czerwona/niebieska, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw noży z osłonkami Slice & Sharpen
2 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Taca Madera
29x40 cm, do serwowania, bambusowa
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Zestaw pojemników na przyprawy
6 szt., szklane
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, kremowy
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Tower
1,6 l, na kawę, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
3 szt., zielone, 2,5 l/3,8 l/5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Termos dla dzieci
Ze stali nierdzewnej, zielony, 330 ml
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, żółty/kremowy
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Filiżanki zestaw
2 szt., ceramiczne, do cappuccino/ze spodkiem, ciemnoniebieskie, 210 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
133 zł
z kodem
156,99 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Begonia
440 ml, ceramiczny, biały/różowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik
1,3 l, na żywność, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik Ceylon Finest
Na herbatę, metalowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na cebulę i czosnek, ceramiczny, antracytowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Periodic Table
Plastikowy, jasnoniebieski/kremowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Chochla Imperial
Ze stali nierdzewnej
(36)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemniki Podium
5 szt., 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na żywność/na mąkę/na produkty sypkie/na makaron, plastikowe, szare
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Lily
2 szt., 320 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze różowego złota
(7)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik Crown Blend
Na herbatę, metalowy, ciemnozielony
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Taca
Ø 28 cm , ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pantone
Kubek Aubergine 229
375 ml, porcelanowy, ciemnofioletowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Forma do tarty
ø 29 cm, ceramika
(45)
W magazynie
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Podkładki zestaw Retro Meadow
4 szt., korkowe, żółte, 10x10 cm
(134)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Talerz Billie
Do serwowania, kamionkowy, żółty
(1)
W magazynie
41 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Holm
Naczynie do zapiekania
15x21 cm, żeliwne, maksymalna temperatura 240 °C
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Ochronne sitko na patelnię Frittata
Metalowe, ø 33 cm
(558)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
21
22
23
...
89
Załaduj więcej