Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 268 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Haden
Czajnik elektryczny Heritage
Biały, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,7 l, moc 3000 W
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
333 zł
z kodem
392 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Miski dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Ocean Mix
3 szt., z silikonu, zielone/niebieskie, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Talerze dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Rose Mix
3 szt., z silikonu, czerwone/łososiowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Olive Mix
3 szt., ze stali nierdzewnej/z silikonu, brązowe/beżowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leopold Vienna
French press Otto
Pojemność 800 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
French press Moshi
Pojemność 600 ml, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Minutnik Duet
Klepsydrowy, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Sara
5 szt., porcelanowe, 200 ml
(2)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
24,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, czarne
W magazynie
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., żeliwne, szare, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, bordowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Xilin
2 szt., żeliwne, bordowe, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bredemeijer
Pudełko na herbatę
Drewniane, brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Miski zestaw Jara
5 szt., do serwowania, porcelanowe, 150 ml, ø 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
26,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Skagen
Szary, porcelanowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Moshi
400 ml, metalowa, szara
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, szarobeżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jari
3 szt., ceramiczne, 200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
28,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Skagen
2 szt., porcelanowe, białe, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, beżowy
(164)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Xilin
2 szt., żeliwne, beżowe, 100 ml
(212)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
800 ml, z sitkiem, żeliwny, szary
(177)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Holm
Pędzelek do smarowania
(7)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Nóż
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Zero
4 szt., 260 ml, do szampana
(1)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Zero
6 szt., 420 ml
(1)
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw
6 szt., 50 ml, do wódki
(13)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Nóż
Do filetowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., w naturalnym kolorze, drewniany
(2)
W magazynie
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Deska
Do serwowania, 48 x 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
W magazynie
201 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Trzepaczka
(2)
Dostawa od 26.10.2026
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, różowe, 500 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Miski zestaw Torino
2 szt., do deseru, szklane, niebieskie, 500 ml, ø 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 250 ml, do koktajli
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
48,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 60 ml, do wódki
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
48 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Solniczka i pieprzniczka
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Deska
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
38
39
40
...
89
Załaduj więcej