Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
4 268 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Patera na ciasto
Szklana, ø 32 cm
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik
500 ml, na żywność, szklany, czarny
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Orion
Kubek Tea Time
420 ml, ceramiczny, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Ø 27 cm, ceramiczny, różowy
(3)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-15% z kodem
Orion
Mlecznik Tea Time
100 ml, ceramiczny, czarny
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Forma do pieczenia Statek
20 x 16 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Zestaw pojemników na przyprawy
6 szt., szklane
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Tea Time
1,3 l, ceramiczny, czarny
(1)
Dostawa od 22.10.2026
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Sztućce do sałatek Black
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, brązowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Widelczyki deserowe zestaw Black
Dla 2 osób, 2 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, żółta
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Filiżanka Tea Time
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 250 ml
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, szałwiowa
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Maselniczka
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 12x19,5 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
Dostawa od 22.10.2026
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Orion
Taca
Ø 28 cm , ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, pomarańczowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Talerz dla dzieci Elephant
Silikonowy, pomarańczowy, 18x23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Taca
Ø 32 cm , szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Cukierniczka Tea Time
Ceramiczna, czarna
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Głęboki, ø 20,5 cm, ceramiczny, różowy
(3)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-15% z kodem
Orion
Pojemnik
1,6 l, na żywność, szklany, czarny
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Orion
Mlecznik
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 700 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Orion
Etażerka
Łupkowa, czarna/w naturalnym kolorze, 24x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Deserowy, ø 20,5 cm, ceramiczny, różowy
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-15% z kodem
Orion
Pojemnik
250 ml, na żywność, szklany, brązowy
(2)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Deserowy, ø 20,5 cm, ceramiczny, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-15% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Głęboki, ø 20,5 cm, ceramiczny, fioletowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-15% z kodem
Orion
Dzbanek filtrujący Carbo
Niebieski, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Szklanka Fuyu
175 ml
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Sztućce Mano
16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 02.11.2026
313 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Sztućce do sałatek Crave
2 szt., szklany
Dostawa od 02.11.2026
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Misa Blaze
Na owoce, szklana, ø 31 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
320 zł
z kodem
377 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Miski zestaw Statek
4 szt., na zupę, ceramiczne, kremowe, 850 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Naczynia do zapiekania zestaw Statek
ramekin, 6 szt., ø11 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 200 °C
(2)
W magazynie
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
14,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
4 szt., ø 27 cm, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Orion
Brytfanna Grande
26x41 cm, maksymalna temperatura 200 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
326 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Kubek termiczny Termo
1,2 l, ze słomką, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, na espresso, kremowe, 90 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
10,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Orion
Miotełka do matchy
W naturalnym kolorze, bambusowa
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Orion
Zestaw do matchy
Jasnozielony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
(13)
W magazynie
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
6 szt., deserowe, ø 19,5 cm, ceramiczne, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
26,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
37
38
39
...
89
Załaduj więcej