Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tanie wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 221 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Patelnia Litina
Wok, żeliwna, ø 30 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Waga kuchenna
W kolorze srebra, cyfrowa, ze stali nierdzewnej, nośność 5 kg
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Moshi
400 ml, metalowa, szara
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
114 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
23,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, zielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Deska Choptima
Plastikowa, 36 x 26 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Freska
5 szt., na żywność, w naturalnym kolorze
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Sztućce Poppy
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, różowe
Dostawa od 23.10.2026
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Brabantia
Młynki Profile
2 szt., w kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
115 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Kara
Na owoce, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Patelnia Ecrina
Z powłoką ceramiczną, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (6)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne, 200 ml, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Steela
Ze stali nierdzewnej, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Brandani
Pojemnik Medicea
Na kawę/na herbatę, porcelanowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Dzbanek Kusintha
Szklany, 1,2 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Brandani
Szklanki zestaw
6 szt., 350 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Troquet
4 szt., 100 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 17x27 cm
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Zestaw do pakowania próżniowego Flavia
4 szt., plastikowy, biały
(84)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek termiczny Orange 021
430 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Bea
Ze stojakiem, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Biała, pojemność 200 ml
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Miska do robienia domowego sera
Plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
18,5x26 cm, silikonowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Kähler Design
Szklanki zestaw Hammershøi
4 szt., 370 ml
Dostawa od 19.10.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
36,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na ziemniaki, metalowy, szary
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., do serwowania, kamionkowe, 380 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa In the Forest
Kamionkowa, zielona, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(352)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Sagaform
Miski zestaw Billi
4 szt., do deseru/na sałatkę, z plastiku z recyklingu, brązowe, 700 ml, ø 12,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Naczynie do gotowania ryżu M-Cuisine
18x22 cm
(25)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Torba termiczna Vide
Czarna, 5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Deski zestaw Amare
2 szt., do serwowania, ceramiczne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Amo
1,5 l, z sitkiem, szklany, biały
(35)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, różowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brązowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Agnes
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Sagaform
Szklanki zestaw Rocking Whiskey
6 szt., 200 ml, do whiskey
(309)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
24,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica ChopCup
Do warzyw/do ziemniaków, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
57
58
59
...
88
Załaduj więcej