Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tanie wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 221 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Luma
4 szt., kamionkowe, beżowe, 600 ml, ø 12,5 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bonami Selection
Deski zestaw Rustic
2 szt., do serwowania, drewniane, 33 x 23 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Truls
500 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Truls
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kubek Abeille
520 ml, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(24)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Talerze zestaw Odette
2 szt., deserowe, ø 21,5 cm, new bone china, białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Lyngby Glas
Szklanki zestaw Juvel
6 szt., 290 ml, do whiskey
(16)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
23,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Praska kuchenna
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Garnek Grande
Do pieczenia, z pokrywką/z nieprzywierającą powierzchnią, 2,3 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Merry-go-round
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(2)
Dostawa od 21.10.2026
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Merry Christmas
Drewniany
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Made With Love
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na zupę, porcelanowa, biała/zielona/różowa, 600 ml, ø 12 cm
(10)
Dostawa od 19.10.2026
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Valek
Grawerowany wałek Happy Christmas
Drewniany
(1)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Koszyk na owoce Open Grid
Ø 28 cm, metalowy, żółty
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Diva
1,5 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Masami
Na ramen, kamionkowa, ciemnoniebieska, 580 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
46,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Miski zestaw Snack & Dip
3 szt., do serwowania, ceramiczne, w kolorze matowej czerni, 300 ml
(8)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Czajnik Wooden
Szary, ze stali nierdzewnej, pojemność 2,9 l
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Talerz Animado
Ø 22 cm, żelazny, zielony/jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Talerz Animado
Ø 22 cm, żelazny, pomarańczowy/jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Juvel
4 szt., 570 ml, do koktajli
(4)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cam Cam Copenhagen
Talerze dla dzieci zestaw Earth
2 szt., silikonowe, beżowe, ø 18,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Grand Cru Nouveau
2 szt., 360 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Nordic sage
Szałwiowy, 4 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Przecierak z końcówkami
Ze stali nierdzewnej
(85)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Yule
2 szt., 380 ml, kamionkowe
Dostawa od 21.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Taca
38x58 cm, do serwowania, bambusowa
(101)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Misa Beaufort
Na sałatkę, szklana, ø 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, jasnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, szarobeżowe
(1)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miski zestaw Maya
3 szt., na zupę, kamionkowe, niebieskie/różowe/fioletowe, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Viola
4 szt., na zupę, kamionkowe, szarobeżowe, 1 l, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
35,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Trzepaczka RÅ
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Do serwowania, ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
Dostawa od 21.10.2026
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 540 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Trevi
400 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Kendra
Ceramiczna, szara, 12x14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Tortownica
ø 23 cm, silikon
(16)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Deska Marmore
Do serwowania, kamienna, 30 x 15 cm
(3)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
56
57
58
...
88
Załaduj więcej