Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 210 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Kubek Manon
380 ml, kamionkowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Brisa
440 ml, ceramiczny, biały/jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Chochla Imperial
Ze stali nierdzewnej
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba
32x15 cm, rattanowy
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Kratka do studzenia
Metalowa
(102)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Czajnik Diamante
W kolorze złota z połyskiem, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,5 l
(1)
W magazynie
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Trzepaczka Twist Whisk Sky
Plastikowa
(20)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Dark Blue/Black
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/niebieski
(134)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wenko
Zestaw noży Otis
4 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
12,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Kubek Fika
330 ml, porcelanowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ZicZac
Taca Querco
Ø 40 cm , do serwowania, korkowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 310 ml
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, ciemnoniebieska, 270 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, na espresso, ciemnoniebieska, 130 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, żeliwna, ø 35 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek Profi
Ciśnieniowy – szybkowar, z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 5 l, ø 21 cm, odpowiedni na indukcję
(29)
W magazynie
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 250 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termometr kuchenny
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Krajalnica
Do sera, ze stali nierdzewnej
(30)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
15x25 cm, metalowa
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
15x25 cm, metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, musztardowy
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Avie
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(6)
W magazynie
138 zł
z kodem
172,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Otwieracz do konserw Imperial
Ze stali nierdzewnej
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 430 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
26,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Pucharek Versailles
Do deseru/do lodów, szklany, 600 ml, ø 13,5 cm
(51)
W magazynie
45 zł
z kodem
55,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 90 ml
(19)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
7,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Green Gate
Talerz Aslaug
Do serwowania, kamionkowy, biały/szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do koktajli
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Blue and green Daisy
350 ml, ze stali nierdzewnej, zielony/kremowy/turkusowy
(3)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Costa Nova
Miski zestaw Latte
4 szt., na zupę, ceramiczne, białe, 550 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Brytfanny zestaw GRANDE
2 szt., 24,5x32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Młynek do soli i pieprzu Hoop
W naturalnym kolorze, drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Miska Lily
Do deseru/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Cristal
Ø 28 cm, kamionkowy, szary
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misa Classic
Do ubijania, plastikowa, biała, ø 11 cm, pojemność 1,25 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Koszyk na owoce Flower
26x26 cm, plastikowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Butelka z dozownikiem
375 ml, plastikowa, biała
(28)
W magazynie
15 zł
z kodem
18,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Miska
Na zupę, porcelanowa, biała/niebieska, 150 ml, ø 10 cm
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Sagaform
Dzbanek termos Trine
1,5 l, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Naczynia do zapiekania zestaw Clyde
4 szt., 15x17 cm, ceramiczne, maksymalna temperatura 180 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Talerz Alhambra
Do serwowania, ø 30 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
18x38 cm, metalowa
W magazynie
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Orion
Zestaw garnków Metalic
9 szt., emaliowany, 3x garnek/3x rondel/3x pokrywka, odpowiedni na indukcję
W magazynie
Ostatnie sztuki
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
33
34
35
...
88
Załaduj więcej