Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 206 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Pucharek Abeille
Do lodów, szklany, 230 ml, ø 10,5 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
BonBistro
Szklanki zestaw Vitro
6 szt., 330 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
15,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tylki cukiernicze
Liczba końcówek 7 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Masami
Na ramen, kamionkowa, ciemnoniebieska, 580 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Kubek termiczny Eco
350 ml, ceramiczny, niebieski
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Baby Dinos
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
OYOY Living Design
Młynek do soli i pieprzu Hoop
W naturalnym kolorze, drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(5)
W magazynie
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
ONA
Zestaw cukiernicy i mlecznika Duo
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ZicZac
Taca Querco
14,5x28 cm, korkowa
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Rex London
Kieliszki zestaw
2 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miski zestaw Margrethe Mini
3 szt., plastikowe, białe, 750 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 560 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Talerze zestaw Lily
2 szt., deserowe, ø 16 cm, szklane, jasnoniebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
ONA
Miska Fika
Porcelanowa, bordowa, 500 ml, ø 13 cm
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Miska Aslaug
Na sałatkę, porcelanowa, biała/szara, 500 ml, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Podkładka pod garnek Hexagon
Silikonowa, 16x14 cm
(87)
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Torba termiczna Spotlight
Zielona/niebieska, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Peach Fuzz 13-1023
Porcelanowa, na espresso, brzoskwiniowa, 120 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Qwetch
Kubek termiczny Originals
470 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kulig
Sztućce Luce
Dla 4 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Łyżka do lodów
Ze stali nierdzewnej
(134)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Brisa
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski/w kolorze złota
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Miska
Do serwowania, porcelanowa/bambusowa, biała, ø 28 cm
(71)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Kubek Xmas Tree
380 ml, porcelanowy, biały
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
Ø 30 cm , do serwowania, drewniana
(10)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
S|P Collection
Szklanki zestaw Robi
4 szt., 450 ml, do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula
Na żywność, plastikowy, biały
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Podkładka pod garnek Hexagon
Silikonowa, 16x14 cm
(46)
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Grey/Light Pink
Ø 27 cm, kamionkowy, różowy/szary
(12)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na noże Nero
Plastikowy, czarny
(441)
W magazynie
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Filiżanki zestaw Burlesque
2 szt., porcelanowe, ze spodkiem, białe, 200 ml
(169)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VacuVin
Korkociąg
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Miska Lily
Do deseru/na sałatkę, szklana, jasnoniebieska, ø 23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Deska Chop2Pot
Plastikowa, 38 x 21 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Brandani
Cukierniczka Alhambra
Ceramiczna, biała
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Lékué
Zestaw do przygotowywania mleka orzechowego Veggie
2 szt., 1 l, plastikowy
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Torba termiczna Vide
Czarna, 5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Foremki do wykrawania zestaw Circles
5 szt., ze stali nierdzewnej
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
La Rochére
Szklanki zestaw Abeille
4 szt., 260 ml
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Forma do pieczenia
22 x 17 cm, silikon
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Pixie
350 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(33)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Resto
Porcelanowa, do cappuccino, brązowa, 200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ladelle
Dzbanek Lorson
Ceramiczny, jasnoszary, 1 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Miska Mango
Do serwowania, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 14 cm
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Woodland
3 szt., plastikowe, zielone/pomarańczowe/turkusowe, 600 ml
(3)
W magazynie
38 zł
z kodem
46,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
1
...
34
35
36
...
88
Załaduj więcej