Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 208 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Terra Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Aura Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Solniczka i pieprzniczka Ginnie
Ceramiczna
(1)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Ginnie
350 ml, kamionkowy, kremowy
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubki zestaw Merry-go-round
2 szt., 380 ml, kamionkowe
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(181)
W magazynie
123 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Deski zestaw Rustic
2 szt., do serwowania, drewniane, 33 x 23 cm
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Selection
Zestaw młynków do pieprzu i soli Rustic
2 szt., brązowy, drewniany
(30)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Bonami Selection
Zestaw młynka i desek do krojenia Rustic
3 szt., do serwowania, drewniany
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Deski zestaw Rustic
2 szt., do serwowania, drewniane
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Kubek Abeille
270 ml, z sitkiem, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Cirqula
3 szt., kremowe, 750 ml/1,5 l/3 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Picardie
6 szt., 130 ml
(17)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
7,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Heikki
Na zupę, ceramiczna, beżowa, 860 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kütahya Porselen
Zestaw talerzy Pearl
Dla 6 osób, 24 szt., porcelanowy, różowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
631 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Miski zestaw Selma
4 szt., na zupę, kamionkowe, szare, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
26,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Waga kuchenna Foodie
Czarna, cyfrowa, plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Mason Cash
Misa Original Cane
Kamionkowa, jasnobrązowa, ø 21 cm, pojemność 1,1 l
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, brązowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Warm Gray 2
Porcelanowa, na espresso, jasnoszara, 120 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, na espresso, biała, 210 ml
(35)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Nóż do awokado GoAvocado
Ze stali nierdzewnej
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Minutnik Duet
Klepsydrowy, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Kubek dla dzieci Head
530 ml, ceramiczny, żółty
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Light & Living
Misa Banda
Na owoce, ceramiczna, miętowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
281,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/niebieska, 100 ml
(10)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Wyciskarka do cytrusów Helix
Ze stali nierdzewnej
(32)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do herbaty zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
5,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Czajnik Anett
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej, pojemność 1,2 l
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, ze spodkiem/do latte, biała, 250 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, niebieski
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kubek Scales
420 ml, ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Filiżanka Azul
Porcelanowa, do cappuccino, biała/niebieska, 200 ml
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Safie
Na zupę, kamionkowa, niebieska/różowa, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
76,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Miska Alhambra
Na zupę, kamionkowa, ø 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Łyżeczka
Biała/różowa
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Ostrzałka do noży Rota
Plastikowa
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
260 ml
(150)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina
Z pokrywką, żeliwny, 2,7 l, ø 20 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
12 szt., 90 ml, szklane
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
10,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Queen
2 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 80 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce podróżne zestaw Mimo
Dla 1 osoby, 3 szt., ze stali nierdzewnej, czarne
(4)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Kubek
280 ml, szklany, miętowy
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Animado
18x38 cm, metalowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Kubek Manon
380 ml, kamionkowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
32
33
34
...
88
Załaduj więcej