Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 208 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty Louka
1 l, porcelanowy, biały/fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, łososiowe/kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Grespresso
Deserowy, ø 13 cm, kamionkowy, turkusowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek termiczny Tova
320 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, różowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Patelnia Minerva
Ze stali nierdzewnej, ø 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 19 cm, metalowy, szary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Lili
Silikonowy, niebieski/pomarańczowy, 1,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85,26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Taca
Ø 32 cm , szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Garnek Brasserie
Do pieczenia, z pokrywką/z powłoką ceramiczną, 2,6 l, ø 27 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
15,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, jasnoniebieska/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Lékué
Zestaw przyborów kuchennych
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
600 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Keksówka
39 x 16,5 cm, ceramika
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek
Na mleko, ze stali nierdzewnej, 1,5 l, ø 15,5 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Taca Querco
Ø 36 cm , korkowa
(1)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
KeepCup
Kubek termiczny Helix Thermal Afterglow L
454 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę/na ramen, kamionkowa, zielona/czarna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Riviera
Do serwowania, kamionkowy, zielony
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Black
700 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
(1)
W magazynie
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Wild Wonders
2 szt., ze stali nierdzewnej, kremowe
(1)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Holm
Nóż
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Caramella
2 szt., kamionkowe, 250 ml
(1)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Misa Gastro Black/Green
Na sałatkę, kamionkowa, zielona/czarna, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Talerz dla dzieci Celebrate
Kamionkowy, jasnoniebieski/kremowy, ø 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tierra Bella
Miska Lemons and Oranges
Na zupę, ceramiczna, 300 ml, ø 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Patelnia Grande
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Talerz Billie
Do serwowania, kamionkowy, żółty
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na cebulę i czosnek, ceramiczny, antracytowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, czerwona/niebieska, ø 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, jasnozielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Durszlak Margrethe
Ø 23 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
ONA
Talerz Billie
Ø 26 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Cloud Dancer 11-4201
Porcelanowa, na espresso, biała, 120 ml
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Misa Pearl
Na owoce/na sałatkę, kamionkowa, biała, ø 32 cm, pojemność 5,25 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Torino
2 szt., 60 ml, do wódki
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, 210 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Retro
Porcelanowa, do cappuccino, biała/niebieska, 200 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
BonBistro
Łyżka barmańska Bar
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztućce do sałatek Lite
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
ONA
Kubek Mae
370 ml, new bone china, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastikowa, beżowa, 250 ml, ø 10 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (4)
1
...
38
39
40
...
88
Załaduj więcej