Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 211 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Hendi
Tłuczek barmański
Ze stali nierdzewnej
(3)
Dostawa od 19.10.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Joseph Joseph
Deski zestaw Folio Slim
3 szt., ze stojakiem, plastikowe, 31,5 x 23 cm
(4)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
82,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Biała, pojemność 200 ml
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Pojemniki Snowman
3 szt., na pierniki, metalowe, niebieskie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Patelnia
Do racuchów, żeliwna, ø 23 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
French press Diva
Pojemność 1 l, szklany
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 820 ml, szklany, w kolorze różowego złota
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 540 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Chlebak Prescott
Ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowy, 22x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Hezha
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Trevi
400 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Waga kuchenna
Miętowa, metalowa, nośność 5 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Sztućce do steków zestaw
Dla 6 osób, 15 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Nóż
Szefa kuchni, ze stali damasceńskiej, długość klingi 20 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
4 szt., plastikowe, czerwone, ø 23 cm, pojemność 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Miski zestaw Statek
4 szt., na zupę, ceramiczne, kremowe, 850 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na zupę, porcelanowa, biała, 600 ml, ø 12 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Misa Bonbon
Na owoce, szklana, zielona/brązowa, ø 15 cm
(2)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Dark Blue/Black
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna/niebieska, 240 ml
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Keksówka
1 szt., ø 29,5 cm, ceramika
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Plastikowe
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 395 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
16,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, ze stali nierdzewnej, morska
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Orion
Garnek ANETT
Z pokrywką, ze stali nierdzewnej, 4,3 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Sitko
Ø 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Kili
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Torba termiczna Woodland
Kremowa/turkusowa, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny Grande
35 x 26,5 cm, metal
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Talerz Doris
Deserowy, ø 20 cm, emaliowany, kremowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Blaszka
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 44,5 x 32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Torba termiczna Daisy
Zielona/różowa, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Grande Aroma
30x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
6 szt., deserowe, ø 19,5 cm, ceramiczne, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
26,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Premier Housewares
Zestaw do whisky Dayla
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Łyżka stołowa
Dla 5 osób, drewniana, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelce do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Talerz Hammershøi Summer
Deserowy, ø 22 cm, porcelanowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Talerz Hammershøi Summer
Deserowy, ø 22 cm, porcelanowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, zielony/brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hermia
Szklanki zestaw
18 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Szklanka Kiosk
380 ml
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Sztućce Posate Old
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(2)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Płyta do grilla Litina
Żeliwo, okrągły, ø 27,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Linen Tales
Podkładki zestaw Red Natural Stripes
4 szt., tekstylne, czerwone/w naturalnym kolorze, 10x10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Disney princess
Z widelcem, plastikowy, różowy/turkusowy, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ladelle
Woreczek na żywność Eco
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
35
36
37
...
88
Załaduj więcej