Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 207 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Cherish
325 ml, ceramiczny, różowy
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Beżowy/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(4)
W magazynie
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Dzbanek Kusintha
Szklany, w kolorze khaki, 1,2 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw noży ze stojakiem ogrotowym Elevate
5 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
16x46 cm, do serwowania, drewniana
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Sitko barmańskie
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 25x46,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Sztućce Modern retro
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
237 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Kobe
1,2 l, z sitkiem, żeliwny, czarny
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Magnetyczny stojak na noże
Drewniany, w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Vila
Kamionkowa, ze spodkiem, niebieska/beżowa, 260 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Zestaw młynków do pieprzu i soli Betty
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
162,99 zł bez kodu
81,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Hezha
Na sałatkę, ceramiczna, niebieska, ø 28 cm, pojemność 3,35 l
(1)
W magazynie
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Asimi
Na owoce, szklana, beżowa, ø 38,5 cm
(1)
W magazynie
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Camilla
2 szt., 430 ml, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, beżowe, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczypce kuchenne GrillOut
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Hezha
Na sałatkę, ceramiczna, zielona, ø 28 cm, pojemność 3,35 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Talerz Billie
Deserowy, ø 20,5 cm, kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Vila
Głęboki, ø 24,5 cm, kamionkowy, niebieski/beżowy
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
Dakls
Kubek Flower Garden
240 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Eviaya
3 szt., ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik Luna
2 l, na żywność/na makaron/na ciastka, szklany, brązowy
(1)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Patrizia
4 szt., do serwowania, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bitz
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gastro Blue
2 szt., niebieski, ceramiczny
(1)
W magazynie
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
225 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Talerze zestaw Viola
4 szt., ø 27 cm, kamionkowe, beżowe
(1)
W magazynie
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
60,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Misa Mariko
Na owoce/na sałatkę, szklana, jasnoróżowa, ø 31 cm, pojemność 2 l
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Umea
Ceramiczny, szarobeżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kieliszki na jajka zestaw Billie
2 szt., kamionkowe, różowe
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Kubki zestaw Liv
2 szt., 270 ml, szklane, z podwójną ścianką, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bitz
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gastro Amber
2 szt., w bursztynowym kolorze, ceramiczny
(1)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik Luna
1,2 l, na żywność/na makaron/na ciastka, szklany, brązowy
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Vila
Ø 27 cm, kamionkowy, czerwony/biały
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
83,42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Jules
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Ash
600 ml, ze stali nierdzewnej, szary
(1)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Sztućce
Dla 6 osób, 24 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Zielony/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Flip Straw 2.0 Black
1,9 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
307 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ladelle
Szklanki zestaw Flynn
4 szt., 405 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
43,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Szklanka Misa
560 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerze zestaw Zunel
3 szt., do serwowania, ceramiczne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Willa
2 szt., kamionkowe, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
430 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
36
37
38
...
88
Załaduj więcej