Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 204 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 3,3 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
220,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Orion
Brytfanna Litina Smalt
Żeliwna, 22x42,5 cm, maksymalna temperatura 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 5,2 l, ø 26 cm, odpowiedni na indukcję
(8)
W magazynie
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Carre
6 szt., 490 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Brytfanny zestaw GRANDE
2 szt., 24,5x32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 24 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Orion
Patelnia Litina Smalt
Żeliwna, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kieliszek na jajko Paula
Ceramiczny, różowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Joshua
Ceramiczna, zielona/beżowa, 290 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Bambino
225 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, zielony
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Yori
450 ml, ceramiczny, niebieski/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca Hezha
25x34 cm, ceramiczna
(16)
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Creamy
255 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Frankie
Ceramiczna, ze spodkiem/do latte, czarno-biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Linora
3 szt., kamionkowe, białe/niebieskie, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
92,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Hezha
2 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/kremowe, 55 ml
(21)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kieliszki na jajka zestaw Eviaya
3 szt., ceramiczne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
370 ml, na kakao, ceramiczny, biały
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, beżowa, 220 ml
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Joshua
Ceramiczna, jasnoróżowa/beżowa, 290 ml
(1)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Latina
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, jasnoróżowa, 220 ml
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, na espresso, jasnobrązowa, 120 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, do cappuccino, jasnobrązowa, 175 ml
(2)
Dostawa od 15.10.2026
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 17x44,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
263,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 17x32 cm
(9)
W magazynie
201 zł
z kodem
250,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Misy zestaw Duo
6 szt., na sałatkę, plastikowe
(5)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Multi-Grip
Do warzyw
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Pojemniki na żywność Nest Lock
5 szt., zielone, 1,1 l/3 l/230 ml/540 ml/1,85 l
(7)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw desek i noży ze stojakiem Folio Icon Plus
Ze stojakiem, plastikowy, 32 x 10 cm
(1)
W magazynie
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Tarka Multi-Prep Compact
Uniwersalna
(7)
W magazynie
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Krajalnica Multi-Prep Mini
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Haden
Toster Heritage
Jasnoniebieski, ze stali nierdzewnej, moc 1630 W
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 300 ml
(1)
Dostawa od 06.11.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 240 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 700 ml
(1)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoniebieski
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Garden Bees
350 ml, ze stali nierdzewnej, żółty/kremowy
(7)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Periodic Table
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy/turkusowy
(7)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, miętowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Blue and green Daisy
350 ml, ze stali nierdzewnej, zielony/kremowy/turkusowy
(3)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Wild Flowers
350 ml, ze stali nierdzewnej
(9)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, morski
(3)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Sausage Dog
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy
(8)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Kubek podróżny
350 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
1
...
49
50
51
...
88
Załaduj więcej