Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 202 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Orion
Forma do ciasta Grande
31 x 12 cm, metal
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Keksówka
33 x 16 cm, ceramika
(21)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stolnica
40x50 cm, silikonowa
(2)
Dostawa od 22.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny Grande
35 x 26,5 cm, metal
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do babki
ø 25 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Formy do kołaczy węgierskich zestaw
2 szt., ø 6 cm, stal nierdzewna
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
18,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stolnica
30x40 cm, silikonowa
(113)
Dostawa od 22.10.2026
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny Grande
42 x 26 cm, metal
(3)
Dostawa od 22.10.2026
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do babki
ø 24 cm, metal
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wałek kuchenny
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do mini babeczek
32 x 22 cm, silikon
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Orion
Formy na muffiny zestaw
12 szt., ø 5,5 cm, silikon
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
2,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do mini babeczek
28 x 17 cm, silikon
(3)
Dostawa od 22.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do pralin
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny
30 x 20,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny Grande
32 x 22 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Blaszka
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 44,5 x 32,5 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Tortownica
ø 30 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Orion
Forma do pieczenia
22 x 17 cm, silikon
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma na donuty Grande
40 x 28,5 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Grawerowany wałek
Drewniany
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Blaszka Grande
Do pizzy/do tortów/do bagietek, 29,5 x 26 cm, maksymalna temperatura 230 °C
(7)
Dostawa od 22.10.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do pralin
22 x 11,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Foremka do ciastek
Drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Valentin
300 ml, z sitkiem, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Jolly
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy, kremowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Beth
900 ml, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Hollie
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, kremowy
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Talerz Frosty Flakes
Do serwowania, szklany
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Talerz Christmas cottage
Do serwowania, ceramiczny, czerwony/biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Zestaw pierścieni na serwetki Deer
4 szt., metalowy, 5x6 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Pojemniki Snowman
3 szt., na pierniki, metalowe, niebieskie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Pojemniki Christmas
3 szt., na pierniki, metalowe, czerwone
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Zestaw pierścieni na serwetki Angel
4 szt., metalowy, 5x5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Filiżanki zestaw Tone
4 szt., ceramiczne, na espresso, beżowe, 100 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, czerwony
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, kremowy
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Pojemnik Homemade Tradition
1,7 l, na herbatę, metalowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Deserowy, ø 19,5 cm, porcelanowy, biały
Dostawa od 19.10.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Głęboki, ø 19 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Kubek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 400 ml, do piwa
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
154,99 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Kubek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Holmegaard
Szklanki zestaw Mikkeller
2 szt., 500 ml, do piwa
Dostawa od 19.10.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Garnek Litina Smalt
Z pokrywką, żeliwny, 3,3 l, ø 22 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
220,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
48
49
50
...
88
Załaduj więcej