Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 200 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremki do wykrawania zestaw
10 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Keksówka
31 x 13 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tortownica
24 x 24 cm, stal nierdzewna
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremka do lodów
Silikonowa
(1)
Dostawa od 26.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Tortownica
28 x 20 cm, stal nierdzewna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Foremka do lodów
Silikonowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Charlotte
26 x 23,5 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Forma do pieczenia Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Blomsterbergs
Patyczki do lodów
4 szt., plastikowe
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
7,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
2 szt., 400 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
(1)
Dostawa od 26.10.2026
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Palermo
4 szt., 300 ml, do wina
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., ceramiczne, ze spodkiem, czarne, 240 ml
(5)
W magazynie
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
112,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bitz
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gastro Amber
2 szt., w bursztynowym kolorze, ceramiczny
(1)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
204,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bitz
Sztućce
Dla 4 osób, 16 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Solniczka i pieprzniczka Singles
Metalowa
(2)
W magazynie
133 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Minutnik Singles
Jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, beżowy
(107)
W magazynie
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
165,99 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Zone
Kieliszki na jajka zestaw Singles
4 szt., metalowe, jasnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
1 l, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
600 ml, jasnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dzbanek termos Singles
1 l, czarny
(1)
Dostawa od 26.10.2026
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, jasnoszary
(2)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Umbra
Otwieracz Rodeo
Do butelek, metalowy
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Pojemniki
3 szt., 450 ml/1 l/1,5 l, na żywność, szklane
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Teleskopowy ociekacz na zlew Drainflex
Plastikowy
(18)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Krajalnica Cube
Uniwersalna, ze stali nierdzewnej
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Mia
2 szt., 320 ml, szklane, do latte
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Bolla
2 szt., 400 ml, szklane
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
23 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Tortownica
ø 21 cm, metal
(2)
Dostawa od 22.10.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Orion
Keksówka Grande
27,5 x 15 cm, metal
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Grawerowany wałek
Drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stolnica
39,5x60 cm, drewniana
(1)
Dostawa od 22.10.2026
102 zł
z kodem
127,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny
29 x 23,5 cm, silikon
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do pieczenia
26,5 x 18,5 cm, metal
(4)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma na muffiny
32,5 x 25 cm, silikon
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Tortownica
ø 16,5 cm, metal
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Orion
Forma do tarty
ø 27 cm, silikon
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Forma do ciasta Grande
31 x 12 cm, metal
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Keksówka
33 x 16 cm, ceramika
(21)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
47
48
49
...
88
Załaduj więcej