Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 196 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, kremowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, kremowy, 435 ml
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 625 ml, ø 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
132,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, brązowe, 150 ml
(5)
W magazynie
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
32,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Ballard
4 szt., 275 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
67,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Deana
4 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
230 zł
z kodem
288 zł bez kodu
72 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Linora
3 szt., kamionkowe, łososiowe/kremowe, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
92,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Dolly
170 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Check
4 szt., ceramiczne, 375 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, żółty/kremowy
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Celebrate
Kamionkowa, żółta/kremowa, ø 13,5 cm, pojemność 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Zestaw talerzy Jules
Dla 4 osób, 12 szt., kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
911 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Jade
4 szt., kamionkowe, 400 ml, ø 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
68 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, szary/brązowy, 435 ml
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Lacey
Na zupę, kamionkowa, kremowa, 1,3 l, ø 26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska Fleur
Na zupę, kamionkowa, niebieska/beżowa, 200 ml, ø 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Florist
Do serwowania, ø 26,5 cm, kamionkowy
(3)
W magazynie
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Milton
4 szt., kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Bessie
4 szt., 300 ml, ceramiczne, jasnoniebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
76,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, 150 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Linora
3 szt., 450 ml, ceramiczne, łososiowe/kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Nettie
Ceramiczny, kremowy, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, szary/brązowy
(4)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Milani
Ceramiczna, żółta/jasnozielona, 400 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Deana
Ceramiczny, 900 ml
W magazynie
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, łososiowy
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Młynki Hyman
2 szt., białe/niebieskie, drewniane
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
130,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, różowy
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Madge
2,5 l, na ciastka, ceramiczny, biały
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Lacey
4 szt., na zupę, kamionkowe, kremowe, 525 ml, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Szklanki zestaw Brinley
4 szt., 350 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
61,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Darlene
Ceramiczny, łososiowy, 2,55 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Check
4 szt., na zupę, kamionkowe, 590 ml, ø 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
333 zł bez kodu
83,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Darlene
4 szt., na zupę, kamionkowe, łososiowe, 890 ml, ø 20,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
395 zł
z kodem
494 zł bez kodu
123,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Snips
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Unicorn
Plastikowy, różowy, 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Snips
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Dinosaur
Plastikowy, zielony, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Snips
Butelka dla dzieci Dinosaur
Z tritanu, zielona, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Miski zestaw
2 szt., na zupę, porcelanowe, jasnozielone, 100 ml, ø 20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw Bistro
6 szt., do deseru/do lodów, szklane, 220 ml, ø 8 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Szklanki zestaw
6 szt., 400 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
15,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy/w kolorze srebra, 450 ml
(1)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw naczyń dla dzieci Sunny Sausage Dog
5 szt., z melaminy
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Waga kuchenna
Miętowa, metalowa, nośność 5 kg
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Prehistoric Land
Metalowy, kremowy/turkusowy, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Butterfly Garden
Metalowy, niebieski/kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Łyżka stołowa
Dla 5 osób, drewniana, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
40
41
42
...
88
Załaduj więcej