Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 207 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na zupę/na ramen, kamionkowa, zielona/czarna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Kubek Gastro White/Green
300 ml, ceramiczny, biały/zielony
(62)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro White/Green
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, biały/zielony
(134)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Dark Blue/Black
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, czarny/niebieski
(134)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Szklanki zestaw Kusintha
4 szt., 280 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Miski zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., do serwowania, ceramiczne, czarne, 200 ml, ø 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro White/Green
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/zielony
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Zestaw do matchy Matcha Tools Cafe Kitsuné x Printworks
W naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Widelczyki deserowe zestaw The Essentials Cake Tools
Dla 6 osób, ze stali nierdzewnej, białe
W magazynie
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Akcesoria do wina The Essentials Wine Tools
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Cukierniczy zestaw do zdobienia The Essentials Cupcake Tools
Liczba końcówek 10 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Zestaw do sushi The Essentials Sushi Tools
Dla 4 osób, ze stali nierdzewnej/bambusowy, turkusowy
W magazynie
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Printworks
Akcesoria do herbaty The Essentials Tea Tools
Fioletowe
W magazynie
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia tegame Mattia 3.0
Z pokrywką, żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Patelnia tegame Mattia 3.0
Z pokrywką, żeliwna, ø 26 cm, odpowiednia na indukcję
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
FABINI
Garnek Mattia 3.0
Do pieczenia, z pokrywką, żeliwny, 2 l, ø 20 cm, odpowiedni na indukcję
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 25 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Pojemnik Double Funky
Na ciastka, metalowy, turkusowy/w kolorze złota
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 25 cm , metalowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
PT LIVING
Taca Double Funky
Ø 20 cm , metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Dzbanek termos Crown
920 ml, turkusowy
(1)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Terra Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, beżowe, 1 l, ø 17 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Aura Vira
4 szt., na zupę/na ramen, kamionkowe, zielone, 1 l, ø 17 cm
(2)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
52,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Aura Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, zielone
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Aura Luma
4 szt., kamionkowe, zielone, 600 ml, ø 12,5 cm
(5)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Zestaw talerzy Aura Nomi
Dla 1 osoby, 3 szt., kamionkowy, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Miski zestaw Terra Luma
4 szt., kamionkowe, beżowe, 600 ml, ø 12,5 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
34,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Terra Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, beżowe
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Cloe
3 szt., 460 ml, ceramiczne, niebieskie/beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Sheen
4 szt., 400 ml, ceramiczne, niebieskie/brązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Nigel
4 szt., ceramiczne, niebieskie, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
74,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Fauni
3 szt., ceramiczne, do cappuccino, 205 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Fleur
Do serwowania, kamionkowy, niebieski/beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., do serwowania, kamionkowe, 380 ml, ø 13 cm
(5)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Colorine
155 ml, ceramiczny
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Madge
1,3 l, na ciastka, ceramiczny, biały
(4)
W magazynie
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Paula
Ceramiczny, różowy, 435 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Harriet
3 szt., 420 ml, ceramiczne, niebieskie/kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
55,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Kubek dla dzieci Celebrate
150 ml, kamionkowy, niebieski/kremowy
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Wyatt
Ceramiczny, ciemnobrązowy, 2 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Avonlea
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, jasnoniebieskie, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek Luna
Ceramiczny, niebieski/kremowy, 1,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
39
40
41
...
88
Załaduj więcej