Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni z kodem zniżkowym
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
4 195 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Rex London
Torba termiczna Spotlight
Zielona/niebieska, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Japanese Heritage
Dla 5 osób, 5 szt., drewniany, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
9,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Baby Dinos
2 szt., ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rex London
Miska Flower
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 1 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw naczyń dla dzieci Sharks
5 szt., z melaminy
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Butelka dla dzieci Unicorn
Ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa, 500 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Beckoning Cats
Dla 5 osób, 5 szt., drewniany, w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
9,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Periodic Table
Plastikowy, jasnoniebieski/kremowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Wild Wonders
2 szt., ze stali nierdzewnej, kremowe
(1)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Fairies in the Garden
2 szt., ze stali nierdzewnej, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rex London
Foremka do lodu Sausage Dog
Silikonowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sausage Dog
3 szt., plastikowe, czerwone/kremowe, 600 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, miętowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Miska Breeze
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 1 l, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka Periodic Table
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, kremowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Fairies in the Garden
Metalowy, niebieski, 280 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoniebieska
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Rex London
Zestaw pałeczek Wagara
Dla 5 osób, 5 szt., drewniany, w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
9,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka dla dzieci Prehistoric Land
Ze stali nierdzewnej, jasnoniebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, pomarańczowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sharks
3 szt., plastikowe, ciemnoniebieskie, 600 ml
(354)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Sharks
Metalowy, niebieski, 350 ml
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Periodic Table
Metalowy, kremowy, 350 ml
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Torba termiczna Baby Dinos
Kremowa, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Rex London
Termos dla dzieci Wild Flowers
Metalowy, kremowy/w kolorze srebra, 450 ml
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka dla dzieci Fairies in the Garden
Ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieska, 250 ml
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Miska Flower
Na ramen, porcelanowa, niebieska/beżowa, 900 ml, ø 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rex London
Sztućce dla dzieci Sharks
2 szt., ze stali nierdzewnej, niebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rex London
Piersiówka Spirit of Adventure
250 ml, ze stali nierdzewnej, zielononiebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., zielony, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Solniczka i pieprzniczka Sel & Poivre
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Wyciskarka do cytrusów
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
VacuVin
Znaczniki na kieliszki Party people
12 szt., silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VacuVin
Korkociąg
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VacuVin
Korkociąg
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Violet Blossom
700 ml, ze stali nierdzewnej, różowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Lunchbox All Day Arista Mini Lunch Box Dew Drop
4 l, tekstylny, fioletowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Pokrowiec na termos All-Day Quencher Carry-All Black
1,18 l, tekstylny, czarny
(1)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
600 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, kremowy
(4)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
600 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(9)
W magazynie
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Black
700 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
(1)
W magazynie
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
600 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, ze stali nierdzewnej, szałwiowy
(3)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
41
42
43
...
88
Załaduj więcej