Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Hendi
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (2)
Hendi
82 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Hendi
Naboje do syfonu do bitej śmietany
10 szt., metalowe
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do lodów zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
4,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do herbaty zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
5,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Długie łyżeczki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
6,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Widelce zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelce do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżeczki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(15)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Naczynie do zapiekania
ramekin, ø7 cm, porcelanowe
(4)
Dostawa od 19.10.2026
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Hendi
Ramekin
ramekin, ø9 cm, porcelanowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Hendi
Sitko barmańskie
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Naczynie do zapiekania
ramekin, ø12 cm, porcelanowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Hendi
Krajacz do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(26)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Szufelka do lodu
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Blaszka
Do pizzy, okrągły
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hendi
Pęseta
Ze stali nierdzewnej
(50)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Hendi
Pęseta
Ze stali nierdzewnej
(40)
Dostawa od 19.10.2026
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Łyżka do lodów
Ze stali nierdzewnej
(4)
Dostawa od 19.10.2026
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Wyciskarka do cytrusów
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Listwa magnetyczna na noże
Plastikowa, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hendi
Tłuczek barmański
Ze stali nierdzewnej
(3)
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Minutnik
Cyfrowy, czarny
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Łopatka
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż
Ze stali nierdzewnej, długość klingi 9 cm
Dostawa od 19.10.2026
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Wykrawacz
Do owoców, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nożyczki kuchenne Kitchen Line
Do drobiu
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Listwa magnetyczna na noże
Plastikowa, czarna
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hendi
Nóż
Do sera, ze stali nierdzewnej, długość klingi 13 cm
Dostawa od 19.10.2026
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Tłuczek do mięsa
Metalowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 21,5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Naboje do syfonu do bitej śmietany
24 szt., metalowe
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Hendi
Części zamienne do syfonu do bitej śmietany zestaw Kitchen Line
8 szt., plastikowe
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Ostrzałka do noży
Plastikowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do trybowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
Załaduj więcej