Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Hendi
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (2)
Hendi
82 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Hendi
Części zamienne do syfonu do bitej śmietany zestaw Kitchen Line
8 szt., plastikowe
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hendi
Prasa do tortilli
Metalowa
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do herbaty zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
5,08 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżeczki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Prasa do tortilli
Żeliwna
(27)
W magazynie
123,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Hendi
Nożyczki kuchenne
Do drobiu
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Prasa do tortilli
Żeliwna
(3)
W magazynie
218,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Syfon do bitej śmietany Kitchen Line
Metalowy
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
197,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Hendi
Krajacz do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(26)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, ø 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Łopatka
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
4,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, metalowy/tekstylny, 19x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nożyczki kuchenne Kitchen Line
Do drobiu
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do trybowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Szatkownica do warzyw
Do warzyw
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Widelce zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Maszynka do makaronu
W kolorze srebra, ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Termometr kuchenny
Cyfrowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Pojemnik chłodzący
Ze stali nierdzewnej
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hendi
Pęseta
Ze stali nierdzewnej
(50)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Łyżki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(15)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Minutnik
Cyfrowy, czarny
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Hendi
Naboje do syfonu do bitej śmietany
10 szt., metalowe
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Hendi
Ostrzałka do noży
Plastikowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do pieczywa, ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Naboje do syfonu do bitej śmietany
24 szt., metalowe
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Dzbanek termos
1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Tłuczek do mięsa
Metalowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Ramekin
ramekin, ø9 cm, porcelanowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Hendi
Nóż Kitchen Line
Typu tasak, długość klingi 18 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Hendi
Długie łyżeczki zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
6,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Szufelka do lodu
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Blaszka
Do pizzy, okrągły
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Naczynie do zapiekania
ramekin, ø12 cm, porcelanowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelce do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Półmisek z kloszem
30x30 cm, ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Patelnia Marble Professional
Na naleśniki, z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
2
Załaduj więcej