Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni
...
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Wyposażenie kuchni i jadalni · Hendi
Naczynia i serwowanie
Serwowanie napojów
Akcesoria kuchenne i przybory
Naczynia do gotowania
Pieczenie
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Sprzęt kuchenny
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (2)
Hendi
82 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do trybowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Wykrawacz
Do owoców, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Syfon do bitej śmietany Profi Line
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
378,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Łyżka do lodów
Ze stali nierdzewnej
(4)
Dostawa od 19.10.2026
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Tylki cukiernicze
Liczba końcówek 5 szt.
Dostawa od 19.10.2026
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Ramekin
ramekin, ø9 cm, porcelanowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Hendi
Naczynie do zapiekania
ramekin, ø7 cm, porcelanowe
(4)
Dostawa od 19.10.2026
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Hendi
Nożyczki kuchenne
Do drobiu
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Naboje do syfonu do bitej śmietany
24 szt., metalowe
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelce do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Szatkownica do warzyw
Do warzyw
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
172 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Łopatka
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do warzyw, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Szczypce do serwowania
Ze stali nierdzewnej
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hendi
Prasa do tortilli
Metalowa
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Widelczyki deserowe zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Hendi
Krajacz do ciasta
Ze stali nierdzewnej
(26)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Typu tasak, długość klingi 18 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do kawy zestaw Kitchen Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Listwa magnetyczna na noże
Plastikowa, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hendi
Tłuczek barmański
Ze stali nierdzewnej
(3)
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Blaszka
Do pizzy, okrągły
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż
Ze stali nierdzewnej, długość klingi 9 cm
Dostawa od 19.10.2026
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Termometr kuchenny
Cyfrowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
65,99 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Hendi
Naboje do syfonu do bitej śmietany
10 szt., metalowe
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Hendi
Syfon do bitej śmietany Kitchen Line
Metalowy
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Hendi
Syfon do bitej śmietany Kitchen Line
Metalowy
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
197,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Hendi
Patelnia Marble Professional
Na naleśniki, z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Patelnia Marble Professional
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Patelnia Titanium Professional
Z powłoką nieprzywierającą, ø 32 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
Dostawa od 19.10.2026
310 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Hendi
Patelnia Titanium Professional
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
Dostawa od 19.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Hendi
1
2