20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Wszystko do spania

Sypialnia to pomieszczenie, w którym zaczyna się i kończy każdy Twój dzień. Choć ta przestrzeń jest niezwykle ważna dla naszego organizmu, jest często pomijana przy urządzaniu domu.

Dlatego wybraliśmy dla Ciebie najwygodniejsze łóżka i najwyższej jakości pościele, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się przytulną atmosferą, a przede wszystkim spokojnym snem.

Łóżka tapicerowane

Wyglądają elegancko i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Ich zagłówki są miękkie, dzięki czemu można się o nie wygodnie oprzeć podczas czytania książki lub oglądania telewizji.

Tkaniny są nieco trudniejsze do czyszczenia niż na przykład drewno, ale z drugiej strony dodają wnętrzu przytulności i ciepła.

Łóżka z litego drewna

Są ponadczasowe i wyróżniają się wysoką jakością. Do największych zalet drewnianych modeli należą stabilność, wytrzymałość i trwałość. Dzięki tym właściwościom przetrwają wiele lat. Ponadto z biegiem czasu mogą naturalnie zmieniać odcień i teksturę.

Łóżka w japońskim stylu

Styl japoński charakteryzuje się przede wszystkim prostotą, minimalizmem i czystymi liniami. Łóżka są niskie i w większości składają się ze stelaża oraz pikowanego materaca z naturalnych materiałów. Dlatego są dobrym wyborem szczególnie dla astmatyków i alergików.

Tekstylia do sypialni

O dobrym wypoczynku nie decyduje jedynie samo łóżko, stelaż i materac. Przyjemne otoczenie również w dużym stopniu przyczynia się do wspaniałego snu.

Nawet zwykłe łóżko może zamienić się w przytulne miejsce, gdy dodasz mu charakteru za pomocą poduszek, wzorzystych pledów, wysokiej jakości pościeli oraz prześcieradła z przyjemnego materiału.

To nie wszystko! Odkryj jeszcze więcej modeli łóżek oraz pościeli.