Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Ogród
Uprawa roślin
Uprawa roślin
...
Ogród
Uprawa roślin
Uprawa roślin · Oferty i zniżki
Doniczki
Skrzynki na kwiaty
Konewki
Rękawice i fartuchy ogrodowe
Kompostowniki
Kwietniki
Spryskiwacze
Podwyższone grządki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
522 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Spryskiwacz Herbal
Szklany, 500 ml
(18)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Eanna
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 19,5 cm, wysokość 14 cm
(11)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 6,4 l
(11)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Doniczka Rustic
Na zioła, drewniana, 15x45 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Spryskiwacz
Szklany, 230 ml
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki
Wiszący, ø 25 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Abas
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Doniczka Antas
Z hiacyntu wodnego, ø 24 cm, wysokość 28 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Podpórka do roślin Bird
Metalowa, 32x2 cm, wysokość 160,5 cm
(20)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 29 cm, wysokość 62 cm
(20)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Dalva
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 38 cm, wysokość 46 cm
(15)
Dostawa od 07.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Konewka Cat
Porcelanowa, 520 ml
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Doniczka Mentha
20x60 cm, wysokość 20,5 cm
(13)
W magazynie
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , wysokość 17,5 cm
(26)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Vintage
Plastikowa, 1,6 l
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x35 cm, wysokość 25 cm
(11)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, 64x26 cm, wysokość 69 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Dres
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik
Ze stali, 28x59 cm, wysokość 58 cm
(18)
W magazynie
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę
Ręcznie wykonana, na zioła, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 22,5 cm, wysokość 17,5 cm
(9)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Ignacia
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 15,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, ø 26 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Garden Pleasure
Kwietnik Cambria
Drewniany, 72x90 cm, wysokość 86 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, ø 30 cm, wysokość 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
190,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 1,5 l
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Basel
Kamienna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Marla
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, wysokość 50,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Kula nawadniająca Flora
Szklana
(15)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Mojave
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, ø 36 cm, wysokość 15 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Kompostowniki zestaw
2 szt., plastikowe, zielone, 125 l
(17)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Ornament
Metalowy, ø 29 cm, wysokość 6 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik Pocket
Tekstylny, 27x3 mm, wysokość 70 cm
(30)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kula nawadniająca Globe
Szklana, 175 ml
(15)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Mojave
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm, wysokość 8 cm
(11)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 12 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 59,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 21 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Akcesorium do uprawy roślin Eco
Plastikowe, 20x30 cm, wysokość 10 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonka na doniczkę Ontop
Wisząca, ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 60 cm
(7)
Dostawa od 02.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Leggy
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 16 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
10 szt., z plastiku z recyklingu, 2x1 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
2,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
11
Załaduj więcej