Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Ogród
Uprawa roślin
Uprawa roślin
...
Ogród
Uprawa roślin
Uprawa roślin · Oferty i zniżki
Doniczki
Skrzynki na kwiaty
Konewki
Rękawice i fartuchy ogrodowe
Kompostowniki
Kwietniki
Spryskiwacze
Podwyższone grządki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
523 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Saramago Cilindro
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 18 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Podwyższona skrzynka na rośliny
43x82,5 cm, wysokość 80 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , ø 25,5 cm, wysokość 12 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin Bird
Metalowa, 54x2 cm, wysokość 160,5 cm
(8)
Dostawa od 23.10.2026
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Tucan
Plastikowa, 1,2 l
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Metalowa, 55x16 cm, wysokość 12 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
129 zł
z kodem
160,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin Lilly
Metalowa, 54x2 cm, wysokość 164,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Surdic
Osłonka na doniczkę Colgante
Wisząca, drewniana, wysokość 65 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kwietnik Sakuri
Drewniany, ø 33 cm, wysokość 15 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Konewka Meow
Plastikowa, 2 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Globus
Plastikowa, 1,5 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Fulda
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Piny
2 szt., metalowe, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 10 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Rex London
Konewka Ladybird
Metalowa, 1,5 l
(4)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Irygator do podlewania kwiatów
Plastikowy, 500 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plastia
Doniczka Siesta
Samonawadniająca, plastikowa, 20x40 cm, wysokość 19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Konewka Elephant
Ceramiczna
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 60x19 cm, wysokość 60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
306,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Trofa
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Meda
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 19 cm, wysokość 17,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Greenish
3 szt., na zioła, metalowe, bez otworu drenażowego, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Keter
Doniczka Deco Square
Samonawadniająca, plastikowa, z otworem drenażowym , wysokość 45,5 cm
(3)
W magazynie
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Nat
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Osłonka na doniczkę Trophy
Ręcznie malowana, ceramiczna, bez otworu drenażowego, wysokość 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Plastia
Klipsy do doniczek zestaw
2 szt., plastikowe
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, 40x25 cm, wysokość 26 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
3 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego, ø 7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
285 zł bez kodu
95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Woodland Fox
Ręcznie malowana, kamienna, bez otworu drenażowego, ø 7 cm, wysokość 7 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Doniczki zestaw Black
3 szt., na zioła, metalowe, z otworem drenażowym , ø 11 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
24,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Saramago
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 23 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Podwyższona skrzynka na rośliny
Drewniana, 40x100 cm, wysokość 84 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 13 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Maximex
Kwietnik Vertical
Metalowy, 62x56,5 cm, wysokość 108 cm
(8)
W magazynie
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę Duo
Metalowy, 26x34 cm, wysokość 19,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę
Wisząca, bez otworu drenażowego, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Frog
Plastikowa, 1,7 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Larky
Ręcznie malowana, kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Rękawice ogrodowe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Surdic
Osłonka na doniczkę Colgante
Wisząca, drewniana, wysokość 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Plastia
Kompostownik Urbalive
Plastikowy, szary, 30 l
(6)
W magazynie
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Novogratz
Kwietnik Athena
Metalowy, 52x55 cm, wysokość 63,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
11
Załaduj więcej