Bonami Days -15% na nieprzecenione produkty | Kod: BONAMIDAYS15 →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Universal

Universal to czołowy hiszpański producent dywanów, który na rynku jest obecny już od 1983 roku. Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu, dopracowanemu procesowi produkcji i spełnianiu surowych norm, marka oferuje wysokiej jakości produkty, które pomogą Ci stworzyć wyjątkową i komfortową przestrzeń, dostosowaną do Twojego gustu.

3 powody, dla których warto wybrać Universal

Marka Universal stała się jednym z najpopularniejszych producentów dywanów głównie dzięki pieczołowitemu podejściu do procesu produkcji, w którym ważny jest każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Firma przywiązuje ogromną wagę zarówno do jakości, jak i designu. Wykorzystane materiały są pieczołowicie wybierane w czterech krajach – Hiszpanii, Turcji, Indiach i Belgii.

Staranny proces produkcji
Dzięki własnemu systemu produkcji, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz dużej powierzchni produkcyjnej i magazynowej, każdy krok procesu można dobrze kontrolować zapewniając najwyższą jakość.

Przemyślane i innowacyjne podejście
Uniwersal pieczołowicie dobiera materiały, których używa. Ze względu na ścisłą współpracę z designerami i technologami, marka nieustannie wprowadza innowacje, aby jej produkty odpowiadały aktualnym trendom.

Z szacunku dla zdrowia i przyrody
Marka surowo przestrzega europejskiej dyrektywy REACH, które reguluje bezpieczeństwo produktów dla zdrowia. Dzięki pełnej kontroli i recyklingowi odpadów produkcyjnych jednocześnie redukuje wpływ na środowisko.

Filtry i sortowanie
Bonami Days
Kolekcja
Cena
Dostępność
Nowości
Filtry i sortowanie
Wyświetlono 48 z 1790 produktów