Do -20% na mieszkanie w skandynawskim stylu | Zaoszczędź jeszcze dziś →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

TemaHome

TemaHome to meble o francusko-portugalskich korzeniach. Czyste linie i delikatne, naturalne kolory sprawdzą się nie tylko w domach minimalistów. Wśród produktów marki znajdziesz niecodzienne regały na książki, wyjątkowe stoły i proste stoliki.

3 powody, dla których warto wybrać markę TemaHome

Stwórz jak najpiękniejszy dom dzięki uniwersalnym, eleganckim i oryginalnym produktom marki TemaHome, która łączy w sobie portugalską i francuską kulturę. Marka za cel stawia sobie projektowanie wysokiej jakości, praktycznych mebli w przystępnej cenie.

Elegancja
Meble wyróżniają się czystymi liniami, minimalistyczną estetyką i innowacyjnymi designerskimi rozwiązaniami, dzięki czemu idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz.

Zrównoważony rozwój
Marka Temahome zobowiązała się do respektowania zrównoważonego rozwoju i ekologicznych rozwiązań na etapie całego procesu produkcji. Dzięki temu wyposażysz się w piękne i stylowe meble, które jednocześnie będą przyjazne dla środowiska.

Uniwersalność
Produkty są proste pod względem kształtu, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych i łatwo dopasujesz je do swojego wnętrza.

Filtry i sortowanie
Kolekcja
Cena
Dostępność
Zniżki
Nowości
Filtry i sortowanie
Kolekcja
Cena
Dostępność
Wyświetlono 48 z 296 produktów