Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia · Oferty i zniżki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Oferty i zniżki
7 856 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 140x250 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Joynodes
Poszewka na poduszkę ogrodową Lotus
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
252 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, zielona, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/zielona/różowa, 13x21 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Casual
Sztruksowa, brązowa, 140x260 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
98 zł
z kodem
114,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x275 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
293 zł
z kodem
345 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x275 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Foutastic
Ręcznik kąpielowy Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ortanca
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
Dostawa od 11.11.2026
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Wooly
Kremowa, 10x80 cm
(4)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Thin Black Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Sequin Cluster
Aksamitna, szara, 30x40 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Roba
Koc dziecięcy Seashells
Dzianinowy, z bawełny organicznej, kremowy, 80x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Woolen
Z materiału sherpa, na zamek , 40x40 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac Quilted
Wodoodporny, 180x200 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
15,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bianca
Poszewka na poduszkę Cotton Sateen
Z satyny bawełnianej, kopertowa, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Art Deco Pearl
Niebieska, 45x45 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik kąpielowy Classic
Szary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dziecięca Little Mouse
Ze zdejmowaną poszewką, z satyny bawełnianej, biała/różowa/szara, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, białe, 70x140 cm
(4)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
70,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Very Merry Christmas
Bawełniany, ze świątecznym motywem, z napisami/kwiecisty, 40x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Zimowa/całoroczna, 230x220 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Flower
Na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy White
Waflowy, lniany, biały, 75x125 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Roba
Pościel dziecięca Strenenzauber
Do łóżeczka, zapinana na guziki, biała, bawełniana, 100x135 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 240x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, antracytowe, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, białe, 90x200 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
92,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, niebieskie, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Szlafrok dziecięcy
W rozmiarze 7-8 lat, z mikropluszu, jasnoniebieski
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Declino
Zmywalny, z PCV, turkusowy, 140x240 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 200x220 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 200x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Grid
Odpowiedni do prania, tekstylny, biały/beżowy, 50x80 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Poduszka ergonomiczna Comfort
Czarna, 25x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Myjka Tendresse
Beżowa, bawełniana, 15x21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Foutastic
Szlafrok Mia Waffle
W rozmiarze L, bawełniany, szary
(4)
Dostawa od 11.11.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Shana
Z mikrosatyny, biała, 140x240 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
53 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, ciemnozielony, 130x170 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
36
37
38
...
164
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe