Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Luxusné tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 918 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, łososiowe, 160x200 cm
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, żółte, 160x200 cm
Dostawa od 22.10.2026
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gamer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna/niebieska, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Football Stars
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Dramatic Floral
Kwiecista, biała/różowa, 180x180 cm
(24)
W magazynie
66 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/szara, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Somerset
Bawełniana, szarobrązowa, 32x18 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Somerset
Bawełniana, w kolorze terakoty, 32x18 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Ścierki zestaw Lennox
2 szt., czarno-białe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, bordowe, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Tartan Check
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/ciemnozielone, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Zasłona Etamine
Beżowa, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, beżowa, 140x260 cm
(19)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, beżowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, beżowe, 90x200 cm
(13)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 140x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Friends"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca WTP "Birthday party"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Meadowsweet Floral
Kwiecista, biała, 140x137 cm
(14)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Firanka Wisteria Floral
Biała, 140x137 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Vahine
Z woalu, biała, 140x280 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Yoko
Biała, 140x240 cm
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe, 90x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, bordowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Merlin
Z bawełny z recyklingu, brązowa, 170x205 cm
(25)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, ciemnobrązowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnoniebieska, 140x175 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Kindsgut
Mata stołowa dla dzieci
Silikonowa, 49x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik Geo
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x95 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, czarna, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Santa's Christmas Presents
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
(134)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Mata stołowa dla dzieci Malla
Z trawy morskiej, ø 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, w kolorze ochry, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Hearts
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Otis
Gumowa, 30x45 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Otis
Gumowa, 30x45 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Lilo & Stitch "Tropical Hugs"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, jasnoniebieska, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoróżowe, 140x200 cm
(19)
Dostawa od 16.10.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Lili
2 szt., jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Pauline
Kremowa, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj mocowania (3)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Pauline
Kremowa, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rodzaj mocowania (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Yoko
Kremowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
111
112
113
...
165
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe