Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 928 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., ciemnoniebieska, 18x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Adria
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnoszara, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural White Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., ciemnoszare, 27x27 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Kindsgut
Poduszka dziecięca Alma
Bawełniana, 40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, jasnoszare, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen "Wind
Polarowa, niebieska, 40x40 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 135x200 cm
(90)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Herbs
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, kwiecista, zielona, 200x220 cm
Dostawa od 26.10.2026
205 zł
z kodem
255,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pościel Botany 2
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, kwiecista, w naturalnym kolorze, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Fallon
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, antracytowa, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Marbling
Odpowiedni do prania, niebieski/w kolorze złota, 40x60 cm
(23)
Dostawa od 04.11.2026
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, biała/w kolorze srebra, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pokrowiec Essentiel
Na sofę, elastyczny, 3-osobowy, jasnoszary
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Żółta/brązowa, 10x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Pretty Bows
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, ciemnobrązowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Floral Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kremowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Penguins
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Capy Christmas
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Berry
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, żółty/różowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Szara, 60x60 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., tekstylne, 40x40 cm
(18)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Narzuta Senara
Bawełniana, beżowa, 180x260 cm
(1)
Dostawa od 07.12.2026
407 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Cocoon
Szara, 10x95 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Dandy
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Minecraft Let´s Survive
Bawełniany, zielony, 70x140 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Good Morning
Ręczniki kąpielowe zestaw Plain
2 szt., frotte, bawełniane, różowe, 70x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
77,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ręcznik kąpielowy White
Waflowy, lniany, biały, 75x125 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Beige Meadow
Kwiecisty, beżowy, ø 140 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Zasłona prysznicowa Lux
Biała, 180x200 cm
(14)
Dostawa od 26.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Malomi Kids
Poduszka dziecięca Deluxe
Aksamitna, brązowa, 40x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sweets and Treats
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 230x220 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, niebieski/brązowy, 130x160 cm
(5)
Dostawa od 21.10.2026
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Roba
Poduszka dziecięca
Różowa, 32x19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik kąpielowy Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 70x130 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę Happy Holiday
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
121
122
123
...
166
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe