Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia
...
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia z kodem zniżkowym
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Zasłony i firany
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Rolety i żaluzje
Pokrowce na meble
Tekstylia ogrodowe
Tekstylia dla dzieci
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (5)
Kod zniżkowy
7 919 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mila Home
Obrus Lemons
Z nadrukiem, żółty/zielony, 140x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Baby Baby
Dzianinowy, biały, 90x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Nutcracker Bear
Ze świątecznym motywem, czerwona, 20x30 cm
Dostawa od 04.11.2026
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Zig Zag
Geometryczny, 40x130 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Sagittarius
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Rallye
Pikowany, z satyny bawełnianej, kremowy, 140x200 cm
W magazynie
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kate Louise
Poduszka dziecięca Matryoshka
Ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, szara, 135x280 cm
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Baby Baby
Dzianinowy, jasnoniebieski, 90x90 cm
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Light Grey
Z gumką, dwuosobowe, lniane, jasnoszare, 180x200 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Vaiana
Polarowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, musztardowa, 140x250 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Kashmir
2 szt., do powieszenia na drążku, z ornamentami, brązowe, 168x183 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Princess Horse
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
1,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Tekstylna, antracytowa, 60x180 cm
(6)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Purity
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, żółte, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 30x50 cm
(2)
W magazynie
13 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Easy Care
Do łóżeczka, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw White
2 szt., lniane, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, w kolorze kości słoniowej, 90x190 cm
(1)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homemania Decor
Koc dziecięcy Lee
Dzianinowy, bawełniany, żółty, 90x90 cm
(2)
W magazynie
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, beżowe, 90x190 cm
(13)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikropluszu, szary, 2 l
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ręcznik kąpielowy Soft
Frotte, z bawełny organicznej, ciemnozielony/niebieski, 70x133 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/beżowa, 200x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Ciemnoszary, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Groot
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, beżowy
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, ciemnoszara, 45x45 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Rękawice kuchenne zestaw
2 szt., ciemnoniebieska, 18x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel dziecięca Adria
Do łóżeczka, zapinana na suwak, jasnoszara, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Natural White Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., ciemnoszare, 27x27 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Kindsgut
Poduszka dziecięca Alma
Bawełniana, 40x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, jasnoszare, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen "Wind
Polarowa, niebieska, 40x40 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, szara, 135x200 cm
(90)
Dostawa od 04.11.2026
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Herbs
Dwuosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, kwiecista, zielona, 200x220 cm
Dostawa od 26.10.2026
205 zł
z kodem
255,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pościel Botany 2
Jednoosobowa, zapinana na guziki, chłodna, lniana, kwiecista, w naturalnym kolorze, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Fallon
Plastikowa, w paski, 33x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
1
...
120
121
122
...
165
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Zasłony i firany
Dywany i wycieraczki
Tekstylia do sypialni
Poduszki
Koce
Tekstylia łazienkowe
Tekstylia dla dzieci
Tekstylia ogrodowe