Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni
...
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tanie wiosenne tekstylia kuchenne i do jadalni
Ścierki kuchenne
Maty stołowe
Obrusy
Bieżniki
Rękawice kuchenne
Poduszki na krzesła
Serwetki
Fartuchy kuchenne
Zestawy tekstyliów kuchennych
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Motyw
Cena
+ Więcej (5)
Wiosna
217 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Maty stołowe zestaw Adesta
2 szt., tekstylne, geometryczne/w kratkę, 35x50 cm
W magazynie
52 zł
z kodem
64,40 zł bez kodu
32,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Podwójna rękawica kuchenna Bumble Bees
Bawełniana, żółta/beżowa, 17x90 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
64,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Salcombe Boats
Bawełniany, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Doodles
Wiązana, z nadrukiem/abstrakcyjny wzór, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Country Animals
3 szt., bawełniane, szare/beżowe, 45x65 cm
(100)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mila Home
Bieżnik Roses
Z nadrukiem, 45x140 cm
(21)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Botany 2
Lniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Woodland
3 szt., bawełniane, beżowe, 45x65 cm
(832)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
22,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Meadow Flower
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Dramatic Floral
Bawełniany, różowy/szary
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Eucalyptus
Lniana, biała/zielona, 45x65 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Farmers Kitchen
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 37x37 cm
(92)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Artchic
Z ornamentami, zielony, ø 180 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(8)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Hen House
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 45x65 cm
(12)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Dramatic Floral
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, kwieciste, 30x46 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Hydrangea
Wiązana, kwiecista, 40x40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Meri Meri
Maty stołowe zestaw Butterflies & Flowers
8 szt., papierowe, do kolorowania, kwieciste, 28x42,5 cm
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
8,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch English Meadow
Z bawełny organicznej, niebieski
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Fartuch Bumble Bees
Bawełniany, żółty/beżowy
(40)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Light Grey
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Mila Home
Bieżnik Meadow Flower
Kwiecisty, 40x130 cm
(44)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sweet poppy
Kwiecisty, czerwony/beżowy, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Fable
3 szt., bawełniane, zielone/brązowe/kremowe, 45x65 cm
(7)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biały/zielony, ø 180 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Meri Meri
Obrus Peach Stripe
Z papieru, w paski, różowy, 137x259 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meri Meri
Obrus Rainbow Star
Z papieru, w gwiazdy, biały, 137x259 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Ashes of Roses
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Retro Meadow
3 szt., bawełniane, żółte/szare, 45x65 cm
(522)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw English Meadow
3 szt., z bawełny organicznej, żółte/niebieskie, 45x65 cm
(11)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, szarobrązowa, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, zielone, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Zmywalny, z powłoką PCV, kwiecisty, czerwony/biały, ø 160 cm
(11)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, szary, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Woodland
Z mieszanki lnu, wiązana, z nadrukiem, 37x37 cm
(163)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Zmywalny, z powłoką PCV, kwiecisty, czerwony/biały, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/szara, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Bumble Bees
3 szt., bawełniane, żółte/beżowe, 45x65 cm
(83)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
27,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 22x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Sora
Sztruksowa, bez zapięcia, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, beżowy, 140x240 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, zielony, 140x240 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Maty stołowe
Ścierki kuchenne
Fartuchy kuchenne
Rękawice kuchenne
Obrusy
Bieżniki
Poduszki na krzesła
Serwetki
Ulubione filtry
Zielone tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni z wielkanocnym motywem
Bożonarodzeniowe tekstylia kuchenne i do jadalni