Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Ścierki kuchenne
Ścierki kuchenne
...
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Ścierki kuchenne
Tanie wiosenne ścierki kuchenne
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Zestaw
Liczba sztuk
+ Więcej (10)
Wiosna
31 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Hen House
2 szt., bawełniany, biały, 45x65 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Forest Fable
2 szt., bawełniany, brązowy/kremowy, 45x65 cm
(12)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essential
3 szt., z mikrowłókna, w kolorze ochry, 40x48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Mustard
Lniana, żółta, 45x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Martini
Lniana, zielona/brązowa, 45x65 cm
(10)
Dostawa od 19.11.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, pomarańczowa/różowa, 50x70 cm
(15)
W magazynie
46 zł
z kodem
56,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Birds
3 szt., bawełniane, białe/zielone/niebieskie, 45x65 cm
(63)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, żółte, 50x70 cm
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
19,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, biała/niebieska/różowa, 50x70 cm
(10)
W magazynie
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, różowe, 50x70 cm
(8)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, biała/niebieska, 50x70 cm
(15)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Homestead
3 szt., bawełniane, jasnoniebieskie/beżowe, 45x65 cm
(10)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, biała/szara, 50x70 cm
(17)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, szara, 50x70 cm
(7)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Country Animals
3 szt., bawełniane, szare/beżowe, 45x65 cm
(100)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Woodland
3 szt., bawełniane, beżowe, 45x65 cm
(832)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
22,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Ścierka Eucalyptus
Lniana, biała/zielona, 45x65 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Hen House
3 szt., bawełniane, szare/brązowe, 45x65 cm
(12)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Fable
3 szt., bawełniane, zielone/brązowe/kremowe, 45x65 cm
(7)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Retro Meadow
3 szt., bawełniane, żółte/szare, 45x65 cm
(522)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw English Meadow
3 szt., z bawełny organicznej, żółte/niebieskie, 45x65 cm
(11)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Bumble Bees
3 szt., bawełniane, żółte/beżowe, 45x65 cm
(83)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
27,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone/niebieskie, 50x63 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, beżowe, 50x63 cm
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
noo.ma
Ścierki zestaw Abi
2 szt., bawełniane, czerwone, 50x63 cm
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
53,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ścierki zestaw Taulo
2 szt., z bawełny organicznej, białe/niebieskie, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Wiosna
1
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Maty stołowe
Ścierki kuchenne
Fartuchy kuchenne
Obrusy
Bieżniki
Poduszki na krzesła
Serwetki
Ulubione filtry
Ścierki kuchenne ze świątecznym motywem
Ścierki kuchenne z mikrowłókna
Bawełniane ścierki kuchenne
Lniane ścierki kuchenne