Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni
...
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Luxusné wiosenne tekstylia kuchenne i do jadalni
Ścierki kuchenne
Maty stołowe
Obrusy
Bieżniki
Rękawice kuchenne
Poduszki na krzesła
Serwetki
Fartuchy kuchenne
Zestawy tekstyliów kuchennych
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Motyw
Cena
+ Więcej (5)
Wiosna
217 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Homestead
Bawełniana, jasnoniebieska, 19x31 cm
(6)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Rękawica kuchenna
Fioletowa/kremowa, 17x27 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(7)
Dostawa od 16.10.2026
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Retro Meadow
Bawełniana, żółta, 19x31 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(461)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
25 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Anniversary
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Camelie
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Tone
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(2)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Alvira
20 szt., papierowe, kwieciste/z ornamentami, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Levander
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Holly Flower
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Unikko
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Unikko
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Eviaya
20 szt., papierowe, w kropki, 33x33 cm
(1)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Limone
20 szt., papierowe, w paski, 33x33 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
1,35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Ava
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(8)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Little Snowdrops
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(4)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Pikkukellukka
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(3)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
1,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joline
Plastikowa, 30x44 cm
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Joline
Plastikowa, 30x44 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Darcy
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Red flower
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(8)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Ilona
Plastikowa, z nadrukiem, 44x28,5 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Jolie Fleur
Plastikowa, z nadrukiem/kwiecista, 44x28,5 cm
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Les Fleurs
Plastikowa, z napisami, 28,5x44 cm
(19)
W magazynie
14 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Wiosna
1
2
3
4
5
Powiązane kategorie
Maty stołowe
Ścierki kuchenne
Fartuchy kuchenne
Rękawice kuchenne
Obrusy
Bieżniki
Poduszki na krzesła
Serwetki
Ulubione filtry
Zielone tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni z wielkanocnym motywem
Bożonarodzeniowe tekstylia kuchenne i do jadalni