Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni
...
Tekstylia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Luxusné wiosenne tekstylia kuchenne i do jadalni
Ścierki kuchenne
Maty stołowe
Obrusy
Bieżniki
Rękawice kuchenne
Poduszki na krzesła
Serwetki
Fartuchy kuchenne
Zestawy tekstyliów kuchennych
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Skład i rodzaj materiału
Motyw
Cena
+ Więcej (5)
Wiosna
217 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Bieżnik Lunel
W paski, 50x150 cm
W magazynie
82 zł
z kodem
102,84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Ścierki zestaw Stripes
2 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Green Gate
Bieżnik
Bawełniany, kwiecisty, 45x140 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, z nadrukiem, 30x46 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Misty Rose
2 szt., lniane, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Mustard
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Mata stołowa
Bawełniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Botany 2
2 szt., lniane, kwieciste, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Hen House
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Mata stołowa Tiles
Silikonowa, geometryczna, 33x48 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Somerset
Bawełniany, szarobrązowy
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch Somerset
Bawełniany, w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Forest Fable
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 36x34 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna Juna
Biała/niebieska, 18x28 cm
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/zielona/różowa, 18x28 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Rex London
Fartuch Wild Flowers
Bawełniany
(8)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Bawełniana, biała/różowa, 18x28 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, beżowy, 140x240 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, beżowy, 140x240 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, zielony, 140x240 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Bumble Bees
3 szt., bawełniane, żółte/beżowe, 45x65 cm
(83)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
27,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 22x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka na krzesło Sora
Sztruksowa, bez zapięcia, ø 35 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Rękawica kuchenna
Biała/szara, 18x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Zmywalny, z powłoką PCV, kwiecisty, czerwony/biały, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Ulubione
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Woodland
Z mieszanki lnu, wiązana, z nadrukiem, 37x37 cm
(163)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, z ornamentami, szary, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Sisteron
Zmywalny, z powłoką PCV, kwiecisty, czerwony/biały, ø 160 cm
(11)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Somerset
2 szt., bawełniana, szarobrązowa, 20x14 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, zielone, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Salcombe Boats
4 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
(1)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
OYOY Living Design
Maty stołowe zestaw Toppu
2 szt., z bawełny organicznej, w paski, 36x48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Obrus
Zmywalny, z PCV, kwiecisty, beżowy, 140x140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Retro Meadow
3 szt., bawełniane, żółte/szare, 45x65 cm
(522)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cooksmart ®
Ścierki zestaw English Meadow
3 szt., z bawełny organicznej, żółte/niebieskie, 45x65 cm
(11)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cooksmart ®
Ścierki zestaw Forest Fable
3 szt., bawełniane, zielone/brązowe/kremowe, 45x65 cm
(7)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Ashes of Roses
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Meri Meri
Obrus Peach Stripe
Z papieru, w paski, różowy, 137x259 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Maty stołowe
Ścierki kuchenne
Fartuchy kuchenne
Rękawice kuchenne
Obrusy
Bieżniki
Poduszki na krzesła
Serwetki
Ulubione filtry
Zielone tekstylia kuchenne i do jadalni
Tekstylia kuchenne i do jadalni z wielkanocnym motywem
Bożonarodzeniowe tekstylia kuchenne i do jadalni