Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Talerze
Talerze
...
Naczynia i serwowanie
Talerze
Talerze · Najtańsze · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Typ talerzy
Instrukcja
+ Więcej (11)
Oferty i zniżki
303 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Eviaya
3 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz Aslaug
Do serwowania, kamionkowy, biały/szary
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Linora
3 szt., deserowe, ø 22 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
VDE Tivoli 1996
Talerz Face to Grey
Do serwowania, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Cristal
Do serwowania, ø 39 cm, kamionkowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
292,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Pearl
Do serwowania, kamionkowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Tatum
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Carry
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, różowe/kremowe
W magazynie
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
89,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Summer Bliss
Do serwowania, ø 37 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
361,20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Linora
3 szt., ø 28 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Talerz Alhambra
Do serwowania, ø 40 cm, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
294 zł
z kodem
367 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Karine
4 szt., ø 25 cm, kamionkowe, zielone/fioletowe/szare
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Tatum
4 szt., ø 27 cm, kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
114,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kütahya Porselen
Talerze zestaw Lux
2 szt., różowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
239,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Katrina
4 szt., ø 26,5 cm, kamionkowe, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
2
3
4
5
6
7
Powiązane kategorie
Szklanki i kieliszki
Sztućce
Maty stołowe
Talerze i miski dla dzieci
Miski
Ulubione filtry
Talerze w stylu retro
Białe talerze
Porcelanowe talerze
Ceramiczne talerze
Głębokie talerze
Talerze obiadowe
Talerze deserowe
Bożonarodzeniowe talerze