Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Talerze
Talerze
...
Naczynia i serwowanie
Talerze
Talerze · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Typ talerzy
Instrukcja
+ Więcej (11)
Oferty i zniżki
303 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Caramella
Do serwowania, kamionkowy, różowy
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Granny
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, czerwone
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Ø 23 cm, kamionkowy, czerwony
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Caramella
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, różowe
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Yule
2 szt., deserowe, ø 12,5 cm, kamionkowe
(5)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Naive
Deserowy, ø 17 cm, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Do serwowania, ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Merry-go-round
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Ø 25,5 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Jolly
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe
(7)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerze zestaw Yule
2 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, kremowe
(9)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Talerz Manon
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Nuance
Ø 25 cm, porcelanowy, jasnoszary
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Nuance
Do serwowania, ø 32 cm, porcelanowy, jasnoszary
Dostawa od 23.10.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Ø 25 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Nuance
Głęboki, ø 25,5 cm, porcelanowy, jasnoszary
Dostawa od 23.10.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Deserowy, ø 18 cm, kamionkowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Nuance
Głęboki, ø 21 cm, porcelanowy, jasnoszary
Dostawa od 23.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Azul
Do serwowania, ø 32 cm, porcelanowy, biały/niebieski
Dostawa od 23.10.2026
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Duo
Ø 26 cm, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Azul
Deserowy, ø 16 cm, porcelanowy, biały/niebieski
Dostawa od 23.10.2026
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Azul
Deserowy, ø 21 cm, porcelanowy, biały/niebieski
Dostawa od 23.10.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Azul
Ø 25 cm, porcelanowy, biały/niebieski
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
Nowość
S|P Collection
Talerz Manon
Ø 27,5 cm, kamionkowy, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Nowość
BonBistro
Talerz Azul
Ø 27 cm, porcelanowy, biały/niebieski
Dostawa od 23.10.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Maxima
Do serwowania, ø 27 cm, kamionkowy, biały/niebieski
Dostawa od 21.10.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Anniversary
2 szt., deserowe, ø 20 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
82,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Maxima
Do serwowania, kamionkowy, biały/niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Eviaya
3 szt., deserowe, ø 16 cm, kamionkowe, białe/niebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
252 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Anniversary
2 szt., ø 25 cm, kamionkowe
(1)
W magazynie
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Serve
Deserowy, ø 17 cm, metalowy, w kolorze srebra
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Resto
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Basic White
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Retro
Deserowy, ø 16 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(2)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Ø 27 cm, porcelanowy, brązowy
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Głęboki, ø 26 cm, porcelanowy, brązowy
Dostawa od 23.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Basic White
Deserowy, ø 20 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Ovio
Deserowy, ø 21 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Resto
Głęboki, ø 21 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Resto
Ø 27 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Resto
Głęboki, ø 26 cm, porcelanowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (4)
-20% z kodem
BonBistro
Talerz Retro
Głęboki, ø 23,5 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (5)
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szklanki i kieliszki
Sztućce
Maty stołowe
Talerze i miski dla dzieci
Miski
Ulubione filtry
Talerze w stylu retro
Białe talerze
Porcelanowe talerze
Ceramiczne talerze
Głębokie talerze
Talerze obiadowe
Talerze deserowe
Bożonarodzeniowe talerze