Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Naczynia i serwowanie
Talerze
Talerze
...
Naczynia i serwowanie
Talerze
Talerze · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Typ talerzy
Instrukcja
+ Więcej (11)
Oferty i zniżki
303 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Katrina
4 szt., ø 26,5 cm, kamionkowe, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
121 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Talerz Animado
Ø 30 cm, żelazny, pomarańczowy/jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Yes Everyday
Talerz Daryel
Do serwowania, niebieski/kremowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
148,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Talerz Eau
Deserowy, ø 20 cm, porcelanowy, kremowy
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Roda
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, czarny/szary
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Tatum
4 szt., deserowe, ø 20,5 cm, kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Talerze zestaw Tatum
4 szt., ø 27 cm, kamionkowe, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
114,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 4 szt.
Bonami Selection
Talerze zestaw Terra Rondo
4 szt., ø 22 cm, kamionkowe, beżowe
(2)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
39,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Cream
Ø 27 cm, kamionkowy, beżowy
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Imogen
Deserowy, ø 16,5 cm, kamionkowy, beżowy
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Głęboki, ø 20,5 cm, ceramiczny, różowy
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Deserowy, ø 20,5 cm, ceramiczny, różowy
(1)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
4 szt., ø 27 cm, ceramiczne, kremowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Talerz Glaze
Ø 27 cm, ceramiczny, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (3)
-20% z kodem
Maxwell & Williams
Talerz
Do serwowania, porcelanowy, biały
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Talerze zestaw Statek
6 szt., deserowe, ø 19,5 cm, ceramiczne, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
26,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Dark Blue/Black
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, czarny/niebieski
(134)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Julnet
Do serwowania, ø 27 cm, ceramiczny
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Deserowy, ø 16 cm, kamionkowy
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Talerz Tea Time
Deserowy, ø 15 cm, kamionkowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Talerz Coval
Deserowy, ø 23 cm, ceramiczny, szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53,09 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro White/Green
Deserowy, ø 21 cm, kamionkowy, biały/zielony
(134)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Do serwowania, ø 28 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Hollie
Głęboki, ø 21 cm, kamionkowy, kremowy
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 23 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Talerz Yule
Ø 25,5 cm, kamionkowy, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Talerz Serendipity
Ø 27,5 cm, kamionkowy, brązowy
(63)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Talerz Bea
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, brązowy
(25)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Costa Nova
Talerz Roda
Ø 28 cm, kamionkowy, czarny
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Black/Purple
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/fioletowy
(11)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Talerz Grand Cru Cottage
Głęboki, ø 19 cm, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
MIJ
Talerz Earth & Sky
Deserowy, ø 20 cm, ceramiczny, niebieski/brązowy/w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Talerz Gastro Black/Amber
Ø 27 cm, kamionkowy, czarny/w bursztynowym kolorze
(13)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Roda
Ø 28 cm, kamionkowy, czarny/szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz Antonia
Deserowy, ø 15 cm, kamionkowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerz Taormina
Głęboki, ø 21,5 cm, kamionkowy, biały
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Talerz Hammershøi Summer
Deserowy, ø 22 cm, porcelanowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Talerz Hammershøi Summer
Deserowy, ø 22 cm, porcelanowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerze zestaw Snowflake
4 szt., deserowe, ø 22 cm, kamionkowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Ø 27 cm, kamionkowy, biały/ciemnoniebieski
(4)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Shama
Ø 27 cm, kamionkowy, zielony/brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Talerz Hammershøi
Głęboki, ø 21 cm, porcelanowy, biały
(9)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, biały/różowy
(3)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Talerz Hammershøi
Ø 27 cm, porcelanowy, biały
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerz
Deserowy, ø 20,5 cm, porcelanowy, biały/niebieski
(3)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Talerz Taormina
Deserowy, ø 22 cm, kamionkowy, turkusowy
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerz Pixie
Ø 28 cm, kamionkowy, zielony
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
2
3
4
5
6
7
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szklanki i kieliszki
Sztućce
Maty stołowe
Talerze i miski dla dzieci
Miski
Ulubione filtry
Talerze w stylu retro
Białe talerze
Porcelanowe talerze
Ceramiczne talerze
Głębokie talerze
Talerze obiadowe
Talerze deserowe
Bożonarodzeniowe talerze