Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Świece i zapachy
Świece i zapachy
...
Dekoracje
Świece i zapachy
Świece i zapachy · Oferty i zniżki
Świeczki
Świeczniki
Kominki zapachowe
Lampiony
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
556 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kominek zapachowy
Ceramiczny, 8x9 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dyfuzor Smart
Elektryczny, ø 6,5 cm, wysokość 8,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Lampion Modern
Metalowy, 14x14 cm, wysokość 23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Swirl
Szklany
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Lampion
Metalowy, ø 15 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Morita
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Świeca Fresh Basil & Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu bazylii/o zapachu rabarbaru, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #57 Chamomile, Linden, Birch
O zapachu rumianku/o zapachu siana/o zapachu brzozy/o zapachu lipy, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Świecznik Glam
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(5)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 4 Lemon Verbena
Zapachowa, o zapachu cytryny/o zapachu werbeny, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
78 zł
z kodem
96,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #68 Peony, Linen, Fern
O zapachu paproci/o zapachu piwonii/o zapachu lnu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(11)
W magazynie
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
(6)
W magazynie
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 100 szt.
Homéa
Świece zestaw
100 szt., czas palenia 3 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 1 cm
(6)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
0,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
Porcelanowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Homéa
Dyfuzor Nature Motif
Elektryczny, pojemność 400 ml, ø 12,5 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 75 h, ø 7 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Bernie
2 szt., drewniane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unipar
Świeca Element
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Saynab
Szklany
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Stojak na kadzidełko
Ø 10,5 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Deco Pleasure
Świecznik
Drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(7)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(4)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Design Letters
Świecznik Christmas
Adwentowy, porcelanowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #79 Black Currant
Zapachowa, sojowa, o zapachu czarnej porzeczki/o zapachu jodły, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Świecznik Happy Halloween
Drewniany, z motywem Halloween
(3)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #44 Chocolate, Fig, Musk
Zapachowa, sojowa, o zapachu herbaty/o zapachu figi/o zapachu piżma/o zapachu czekolady, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (5)
-20% z kodem
Dakls
Świecznik
Ceramiczny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
(10)
W magazynie
48 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Bianu
Na świeczkę typu tealight, metalowy
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 25 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
21 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Szklany
(4)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca Slavic Edition: #07 Rhubarb
Zapachowa, sojowa, o zapachu śliwki/o zapachu jabłek/o zapachu rabarbaru/o zapachu agrestu, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(15)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Palloa
Metalowy
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świeczniki zestaw Nirela
2 szt., metalowe
W magazynie
108 zł
z kodem
134,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Świecznik Savi
Kamienny
W magazynie
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
4
5
6
...
12
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Lampiony
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Kominki zapachowe
Akcesoria ozdobne