Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Świece i zapachy
Świeczniki
Świeczniki
...
Świece i zapachy
Świeczniki
Świeczniki · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Rodzaj
Motyw
+ Więcej (7)
Oferty i zniżki
247 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw Nagel
3 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
214,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Siffer
3 szt., z żywicy polimerowej
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Faella
2 szt., na świeczkę typu tealight, kamionkowe
(3)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(13)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Acadia
Metalowy
W magazynie
68 zł
z kodem
84,95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Betiel
3 szt., drewniane, ze świątecznym motywem
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
51 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Glassalen
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse City
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(4)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Quira
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106,58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread
Adwentowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Sanga
9 szt., szklane
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(22)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Classical
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(133)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Deeb
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Long Church
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(127)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Functio
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(34)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Briar
Z żywicy polimerowej
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Świecznik Singles
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Świeczniki zestaw
3 szt., na świeczkę typu tealight, szklane
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Lucie
Z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
179,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Hammershøi Christmas Father Elf
Ceramiczny, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Evalyn
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Church
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(72)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Jada
Metalowy
(1)
W magazynie
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Świecznik
Szklany
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Sassy
2 szt., kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Świecznik Charlie
Drewniany
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Fija
Kamionkowy
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse High Building
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(37)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Smithy
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Nirela
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Świecznik Folk Floral
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świeczniki zestaw Glory
2 szt., z żywicy polimerowej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Świeczniki zestaw
2 szt., szklane
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Little Tower
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Tacana
Kamionkowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Świeczki
Lampiony
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Kominki zapachowe
Akcesoria ozdobne
Ulubione filtry
Drewniane świeczniki
Szklane świeczniki
Ceramiczne świeczniki
Świeczniki w kolorze złota
Bożonarodzeniowe świeczniki
Świeczniki na świeczkę typu tealight