Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Świece i zapachy
Świece i zapachy
...
Dekoracje
Świece i zapachy
Świece i zapachy · Luksusowy · Oferty i zniżki
Świeczki
Świeczniki
Kominki zapachowe
Lampiony
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Motyw
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
556 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw Nagel
3 szt., metalowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
670 zł
z kodem
838 zł bez kodu
279,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw BMF
3 szt., metalowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
570 zł
z kodem
712 zł bez kodu
237,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Lampion Ancona
Metalowy, ø 20 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
555 zł
z kodem
694 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świeczniki zestaw Nagel
3 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
214,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampion Musu
Bambusowy, ø 50 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
469 zł
z kodem
586 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
438 zł
z kodem
547 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 22 cm, wysokość 35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 22 cm, wysokość 35 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Lampion Design with Light
Szklany, ø 16 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Lampion Linee
2 szt., metalowy, 18x18 cm, wysokość 43,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Anosy
Drewniany, ø 21,5 cm, wysokość 35 cm
Dostawa od 20.10.2026
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread
Adwentowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampion Drew
Szklany, 13x13 cm, wysokość 34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Dyfuzor Casita
Pojemność 10 ml, ø 17 cm, wysokość 16 cm
(6)
W magazynie
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świecznik Magan
Na świeczkę typu tealight, kamienny
Dostawa od 07.12.2026
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Świecznik Deeb
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Świeczniki zestaw Leaf
2 szt., metalowe
Dostawa od 26.10.2026
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
(3)
W magazynie
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Arbore
Drewniany/tekstylny, ø 23 cm, wysokość 48 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lampa naftowa Lilan
Metalowa, ø 19 cm, wysokość 57 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Lampion Firefly
Metalowy, ø 15 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Lampion Twist
Metalowy, ø 23 cm, wysokość 43 cm
Dostawa od 26.10.2026
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Lampion Twist
Metalowy, ø 23 cm, wysokość 43 cm
Dostawa od 26.10.2026
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kähler Design
Świecznik Hammershøi Christmas
Adwentowy, porcelanowy, ze świątecznym motywem
Dostawa od 19.10.2026
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Serein
Drewniany/tekstylny, ø 21 cm, wysokość 34,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dyfuzor Smart
Elektryczny, ø 6,5 cm, wysokość 8,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dyfuzor Smart
Elektryczny, ø 6,5 cm, wysokość 8,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Herslev
Metalowy/szklany, 12x12 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Kamionkowy/porcelanowy, ze świątecznym motywem
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse Glassalen
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
200 zł
z kodem
250 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Świecznik Don
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Urbania Lighthouse City
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Świecznik Prato
Metalowy
Dostawa od 29.10.2026
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Świecznik Prato
Metalowy
Dostawa od 29.10.2026
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Świecznik Crystal Art
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Świeczniki zestaw Mini
4 szt., adwentowe, porcelanowe
(1)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Villa Collection
Świecznik Nord
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Świecznik Nagel
Metalowy
(3)
W magazynie
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lampion Bondi
2 szt., szklany, ø 14,5 cm, wysokość 31,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Świeczniki zestaw Oleena
3 szt., na świeczkę typu tealight, kamienne
Dostawa od 29.10.2026
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Świecznik Nobili
Na świeczkę typu tealight, porcelanowy
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Gingerbread Lighthouse
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Shankar
Metalowy
Dostawa od 21.10.2026
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Arc
2 szt., metalowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeczniki zestaw Siffer
3 szt., z żywicy polimerowej
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lampion Anosy
Drewniany, ø 18 cm, wysokość 26,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
12
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Lampiony
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Kominki zapachowe
Akcesoria ozdobne