-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

Zostań ekspertem przechowywania i nie marnuj jedzenia

Czy jedno z Twoich noworocznych postanowień brzmi: nie będę wyrzucać jedzenia lub schudnę parę kilo? W obu zadaniach pomogą Ci pojemniki na żywność.

Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu przedłużysz przydatność produktów do spożycia i zachowasz ich świeżość. Co więcej, zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, które do tej pory lądowały wraz z jedzeniem w koszu. Do pojemników możesz przygotować obiad na kolejny dzień kontrolując w ten sposób wielkość porcji i różnorodność posiłków.

Zainspiruj się naszym wyborem produktów, które pomogą Ci w dotrzymaniu postanowień noworocznych.

Pojemniki i pudełka na przekąski

Wybierz idealne pudełko w zależności od rodzaju żywności, którą najczęściej nosisz do pracy lub szkoły.

Niektóre pojemniki będą idealne na jogurt z musli, a inne na sałatkę z dressingiem. Termosy na gorącą zupę przydadzą się zwłaszcza zimą.

Przechowywanie żywności

Jak wybrać idealny pojemnik? Podstawą jest wysokiej jakości, doskonale zamykająca się pokrywka, która chroni żywność przed wilgocią i molami.

Jaki materiał i kształt sprawdzi się najlepiej? Przestrzeń w szufladzie dobrze wykorzystasz za pomocą prostokątnych pojemników. Okrągłe natomiast będą ładnie wyglądać na otwartej półce. Plastikowe pudełka są znacznie lżejsze niż szklane i nie musisz się martwić o stłuczenie. Dlatego są idealne dla rodzin z małymi dziećmi.

Nie znalazłeś niczego dla siebie? Sprawdź ponad 350 pojemników na jedzenie.