Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja · Wenko
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Wenko
903 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, tekstylny, wysokość 15 cm
(24)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Viana
Do łazienki, metalowy, czarny, wysokość 25 cm
(39)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 8,5x18,5 cm, wysokość 17 cm
(17)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Peperoni
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(222)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, czarna
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń
Plastikowa, ciemnoszara, 42x8 cm
(33)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Gąbki do grilla zestaw Ben
2 szt., nylonowe
(65)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pascoli
Ceramiczna, w matowym białym kolorze, ø 12 cm, wysokość 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(58)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, biały, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Pottery
Ceramiczna, jasnobrązowa, ø 12,5 cm, wysokość 39,5 cm
(77)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, ciemnoszary, 3 l
(23)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Colin
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 12,5x20,5 cm, wysokość 21 cm, 3 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Over the Door
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 7x35 cm, wysokość 6 cm
(1595)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci
Do zabudowy, plastikowy, biały
(3477)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Tile
Ze szkła hartowanego, niebieska/brązowa, patchworkowa, 70x60 cm
(59)
W magazynie
252 zł
z kodem
296 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, biały, 380 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(25)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do naczyń Moritz
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Suszarka na pranie Twin Extendable
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 2 m
(192)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC
Szklana, biała, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Slate
Ze szkła hartowanego, ciemnoszara, 56x50 cm
(52)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Detroit
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 9 cm, wysokość 41,5 cm
(221)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(30)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(92)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 30x11 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Tortona
Z pedałem, stalowy, czarny, 3 l
(71)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Cordoba
Tekstylny, szary, 68 l
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Agropoli
Kremowy, 250 ml, 9x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(18)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki do wieszaka na ubrania zestaw Herkules
2 szt., wiszące, plastikowe, w kolorze srebra, 29x15 cm, wysokość 12,5 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny, ø 12,5 cm, wysokość 32,5 cm
(317)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, ciemnoniebieski, 2 l
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Lirio
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 20x40 cm, wysokość 76,5 cm
(40)
W magazynie
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Conny
Plastikowy, jasnoszary, 19x18 cm, wysokość 18 cm, 3 l
(3)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 7 szt.
Ulubione
Wenko
Klipsy do suszenia skarpetek zestaw
7 szt., 4x1 cm, wysokość 7,5 cm
(387)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
4,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do folii
Plastikowy, szary, 38x7 cm, wysokość 5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, czarna, 12,5x9,5 cm, wysokość 37 cm
(10)
W magazynie
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Rotello
Biały, 250 ml, 7,5x9 cm, wysokość 13 cm
(27)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pottery
Ceramiczny, jasnobrązowy, 296 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Marble
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(101)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(66)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 24x10 cm, wysokość 6 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Turbo-Loc
Bez wiercenia, stalowy, w kolorze srebra, 14x11,5 cm, wysokość 7,5 cm
(314)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer do szafy
Wiszący, metalowy, czarny, 59x14 cm, wysokość 151 cm
(20)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bahari
Tekstylny/bambusowy, brązowy, 43 l
(99)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka Loano
Czarna, długość 23 cm
(4)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bambusa
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 40x5 cm, wysokość 9 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 9x9 cm, wysokość 9 cm
(83)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
12
13
14
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe