Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja
...
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Sprzątanie i organizacja · Wenko
Kosze na śmieci
Pojemniki i organizery
Sprzątanie i organizacja kuchni
Sprzątanie i organizacja łazienki
Przechowywanie ubrań
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Maty antypoślizgowe
Schodki
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
Typ oferty
Marka
+ Więcej (1)
Wenko
903 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Teleskopowy ociekacz na zlew Fino
Plastikowy, szary, 49,5x8,5 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Do szuflady, 50x150 cm
(203)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Turbo-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, szary, 180 ml, 9x9 cm, wysokość 16,5 cm
(175)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Nostalgia
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(95)
W magazynie
25 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Spice
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(506)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Ø 8,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 8,5 cm, wysokość 60 cm
(8)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Tekstylny, szary, 55x40x20 cm
(101)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(27)
W magazynie
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Illana
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 400 ml, ø 8,5 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Inca
Plastikowy, czarny, 2 l
(68)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milazzo
Bez wiercenia, stalowy, w kolorze srebra, 12,5x14,5 cm, wysokość 13 cm
(872)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Teleskopowa ściągaczka do szyb
Czarna, długość 26 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Idro
Ceramiczny, antracytowy, 330 ml, 8,5x9,5 cm, wysokość 16 cm
(9)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(25)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Auron
Plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 5,5 l
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Alba
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(59)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Cube 1000 g
Biały
(44)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Humidity killer 5 kg
Niebieski/jasnoszary
(12)
W magazynie
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowy, czarny, 41,5x5 cm, wysokość 9 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Ecori
2 szt., do przechowywania, tekstylne, czarne, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem
(39)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Adria
Do łazienki, plastikowy, czarny, wysokość 10 cm
(100)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
3 szt., na torebki, plastikowe, szare, 9x14 cm, wysokość 12,5 cm
(131)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
21,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, czarny, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, czarny, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Marrakesh
Ceramiczna, brązowa, ø 12,5 cm, wysokość 41 cm
(696)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Adria
Tekstylny, czarny, 48 l
(97)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Pavia
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowe, czarne
(82)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drabinka na ręczniki Suri
Bambusowa, czarna, długość 43 cm, wysokość 170 cm
(79)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń Linea
Gumowa, szara, 30x40 cm
(69)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowa pompka do dozownika do mydła
Plastikowa, w kolorze srebra, 5x3 cm, wysokość 17 cm
(41)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Siatka do prania bielizny
Biała, 60x32 cm
(281)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Uno
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, szary, ø 26,5 cm, wysokość 1,5 cm
(600)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Brasil
Plastikowy, biały, 6,5 l
(294)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata antypoślizgowa
Do szuflady, 50x150 cm
(464)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Universal
Wisząca/bez wiercenia, plastikowa, czarna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Jet
6 szt., bez wiercenia, metalowe, czarne
(26)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, szara, 10x13 cm, wysokość 34 cm
(384)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Celano
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(24)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(56)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Tile
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, patchworkowe, 30x52 cm
(250)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bamboo
Bambusowa, brązowa, ze wzorem drewna, 52x30 cm
(186)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Slate
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(326)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 12 l
(24)
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, biała, ø 7,5 cm, wysokość 35 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, czarna, ze wzorem kamienia, 60x50 cm
(163)
W magazynie
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Torba Jumbo
Do segregacji odpadów, tekstylna, biała, 69 l
(81)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
11
12
13
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kosze na śmieci
Pranie i prasowanie
Akcesoria do sprzątania
Mycie naczyń
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Schodki
Maty antypoślizgowe