Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery
...
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Pojemniki i organizery · Wenko
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Przechowywanie ubrań
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (2)
Wenko
136 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Clayton
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 33 cm
(177)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Marble
Czarny, ø 15 cm, wysokość 32 cm
(38)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, zielony, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
4 szt., plastikowe, białe, 11,5x29 cm, wysokość 15 cm
(255)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 40x20 cm, wysokość 20 cm
(56)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Lou
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(190)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szafy Herkules
Metalowy, czarny, 120x42 cm, wysokość 4 cm
(9)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur Deep Black
Czarny, długość 60 cm, wysokość 135 cm
(53)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Lou
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 32x11 cm, wysokość 33 cm
(154)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, biały, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(42)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na noże Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(24)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 27x40 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
2 szt., plastikowe, 30x52 cm, wysokość 11 cm
(510)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Gioma
Czarny, 18x35 cm, wysokość 33,5 cm
(55)
W magazynie
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Martina
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 38x20 cm, wysokość 6 cm
(33)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x15 cm, wysokość 7 cm
(183)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x30 cm
(795)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur
Długość 60 cm, wysokość 100 cm
(146)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata do lodówki
Plastikowa, zielona
(2933)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Balance
Brązowy, wysokość 150 cm
(49)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, metalowy, czarny, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(220)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, brązowy, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(6)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, czarny, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(85)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Organizer na buty Balance
Tekstylny, szary, 60x74 cm, wysokość 15 cm
(104)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowa, czarna, 25x12 cm, wysokość 7,5 cm
(23)
W magazynie
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x15 cm, wysokość 7 cm
(109)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 17x38,5 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 32x11 cm, wysokość 33 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Usztywniany, tekstylny, szary, 44x33x19 cm
(108)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Balance
Brązowy, wysokość 180 cm
(191)
W magazynie
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x11 cm, wysokość 18 cm
(40)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na buty Deep Black
Tekstylny, czarny, 36,5x14,5 cm, wysokość 36,5 cm
(274)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 80 cm
(197)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur Balance
Brązowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(37)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 54,5x20 cm, wysokość 42 cm
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szuflady
Tekstylny, 28,5x20 cm, wysokość 5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Cynthia
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, wysokość 300 cm
(57)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Metalowy, w kolorze srebra, 35x18,5 cm, wysokość 33,5 cm
(273)
W magazynie
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę
Wysokość 150 cm
(148)
W magazynie
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na paski i krawaty
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 36x5 cm, wysokość 4,5 cm
(169)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(67)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Drążek rozporowy Herkules
Wiszący, metalowy/plastikowy, biały, 8x4,5 cm, wysokość 145 cm
(133)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(23)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Flexi
Metalowa, w kolorze srebra, 44x28 cm, wysokość 39 cm
(736)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Black Outdoor Kitchen Baco
Metalowy, czarny, 9x16 cm, wysokość 13,5 cm
(75)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Skrzynie
Organizery
Koszyki
Pojemniki do przechowywania
Gazetniki
Organizery do szafy
Przechowywanie ubrań
Schowki pod łóżko